🎧 Платформа від Spotify: дізнайтесь, що саме зараз слухають по всьому світові

Čytaty latynkoju
🎧 Платформа від Spotify: дізнайтесь, що саме зараз слухають по всьому світові

Платформа від Spotify

Найбільший музичний стримінговий сервіс Spotify запустив нову платформу —  Listening Together. Як повідомляють у самій компаній, мета цього сайту полягає в тому, що він допомагає об’єднати людей зі всього світу попри умови самоізоляції та стан пандемії.

На платформі ви можете побачити, що зараз слухають у різних країнах та містах по всьому світові, та де саме прослуховують таку ж пісню у цей момент.

Наприклад, у США та Індії зараз слухають корейський попгурт BTS, а це майже 5,500 кілометрів дистанції.

Маямі та Делі слухають BTS

На платформі може також приєднатись до прослуховування музики та почути 30 секундний семпл пісні. Ось у Канаді та Сингапурі слухають легендарного співака Prince

А співака Prince одночасно прослуховують в Канаді та Сингапурі.

Purple Rain на відстані більш ніж 15 тисяч кілометрів

Читайте також: 🚙 Drive and Listen — катайтесь вулицями Лондона, Берліна, Токіо та слухайте місцеве радіо

На самому сайті зазначають, що майже кожен раз, коли ви прослуховуєте певну пісню, з вами це робить понад 30 000 людей зі всього світу.

Саме тому за допомогою Listening Together компанія намагається показати, що навіть дистанція не є бар’єром для мистецтва.

Childish Gambino в Африці та Нідерландах

Також ми раніше писали? Шлях Spotify до величі. Чому цей сервіс люблять по всьому світу і чекають в Україні, чому цей сервіс люблять по всьому світу і чекають в Україні — шлях Spotify до величі.