Реклама

🧒🏼 Запустили віртуальний дитячий садок

На платформі можна знайти заняття для дитини на час карантину.
Čytaty latynkoju
🧒🏼 Запустили віртуальний дитячий садок
  1. Головна
  2. Новини
  3. 🧒🏼 Запустили віртуальний дитячий садок
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
На платформі можна знайти заняття для дитини на час карантину.

Дитячий садок​​ онлайн

Під час карантину існує багато можливостей для навчання дітей шкільного віку за допомогою телебачення та інтернету. Тепер також з’явився сайт, де діти віком від 4 до 6 років можуть провести свій час. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Сайт віртуального дитячого садочку працює на базі віртуальної платформи емоційної підтримки, яку створив⚡️Запустили віртуальну платформу емоційної підтримки під час карантину Моніторинговий центр з протидії COVID-19.

Тут можна знайти багато активностей на кожен день, а до розробки занять запросили професійних викладачів та фахівців з виховання дітей.

Платформа працюватиме протягом всього карантину з понеділка по п’ятницю (крім святкових днів). Онлайн садочок для дітей має такий розклад:

  • 10:00 – Казка-йога
  • 11:00 – Англійська для дітей
  • 12:00 – Розвиваюче заняття
  • 12:30 – Бонусне заняття. Воно не входить до обов’язкової щоденної програми дитячого садку онлайн і публікується в окремі дні.

Усі заняття доступні у записі для повторного перегляду на постійній основі. Детальніше ознайомитись з розкладом можна у розділі «Заходи».

Також ми раніше писали??‍? Платформа Preply запустила безкоштовні мовні вебінари для дітей, як платформа Preply запустила безкоштовні мовні вебінари для дітей.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...