fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍🏫 Платформа Preply запустила безкоштовні мовні вебінари для дітей

👨🏼‍🏫 Platforma Preply zapustyla bezkoštovni movni vebinary dlja ditej
Сайт надав доступ до онлайн-курсів для дітей на час карантину.
Sajt nadav dostup do onlajn-kursiv dlja ditej na čas karantynu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Курси від Preply Через спалах вірусу COVID-19 майже по всьому світові ввели стан карантину, зачинили школи та інші навчальні заклади. Саме тому платформа Preply запустила безкоштовні курси англійської мови для дітей. Курси розділяються на різні вікові категорії: для дітей від 5 до 7 років, від 8 до 10, від 11 до 14 та від 14 до 16. Кожне заняття має унікальну систему навчання — діти вивчають мову за допомогою скоромовок, розбирають граматичні особливості та обговорюють певні теми. Усі лекції проводяться повністю англійською мовою. Ознайомитись з точним розкладом курсів можна на сайті платформи. Також на сайті обіцяють зробити онлайн-курси вивчення іспанської мови для дітей. Нові курси повинні зявитись знайближчим часом. Раніше ми вже писали, як українці вчать англійську мову під час карантину: найпопулярніші слова та безкоштовні сервіси. Як вивчають англійську мову. Найбільш активно англійську на карантині в березні вчили у Києві — 27% від усього трафіку сервісу в Україні. Далі йдуть: Дніпро — 10%; Харків — 8%; Одеса та Львів — по 6%. Цікаво, що жінки вивчають англійську значно активніше за чоловіків — 65% проти 35%. Найбільше англійською займаються люди віком від 25 до 34 років – 40%. Найулюбленіший час для занять — з 19 до 22 години. Також раніше ми вже писали, як EnglishDom відкрив безкоштовний доступ до сервісу ED Words з вивчення англійських слів для школярів та студентів.
Реклама 👇 Замовити

Курси від Preply

Через спалах вірусу COVID-19 майже по всьому світові ввели стан карантину, зачинили школи та інші навчальні заклади. Саме тому платформа Preply запустила безкоштовні курси англійської мови для дітей.

Курси розділяються на різні вікові категорії: для дітей від 5 до 7 років, від 8 до 10, від 11 до 14 та від 14 до 16.

Кожне заняття має унікальну систему навчання — діти вивчають мову за допомогою скоромовок, розбирають граматичні особливості та обговорюють певні теми. Усі лекції проводяться повністю англійською мовою.

Ознайомитись з точним розкладом курсів можна на сайті платформи.

👨🏼‍🏫 Платформа Preply запустила безкоштовні мовні вебінари для дітей 1

Також на сайті обіцяють зробити онлайн-курси вивчення іспанської мови для дітей. Нові курси повинні з’явитись знайближчим часом.

Раніше ми вже писали👨🏼‍🏫 Платформа Preply запустила безкоштовні мовні вебінари для дітей 2🇬🇧 Як українці вчать англійську мову під час карантину: найпопулярніші слова та безкоштовні сервіси, як українці вчать англійську мову під час карантину: найпопулярніші слова та безкоштовні сервіси.

Як вивчають англійську мову

Найбільш активно англійську на карантині в березні вчили у Києві — 27% від усього трафіку сервісу в Україні. Далі йдуть:

  • Дніпро — 10%;
  • Харків — 8%;
  • Одеса та Львів — по 6%.

Цікаво, що жінки вивчають англійську значно активніше за чоловіків — 65% проти 35%. Найбільше англійською займаються люди віком від 25 до 34 років – 40%. Найулюбленіший час для занять — з 19 до 22 години.

👨🏼‍🏫 Платформа Preply запустила безкоштовні мовні вебінари для дітей 3

Також раніше ми вже писали, як EnglishDom відкрив👨🏼‍🏫 Платформа Preply запустила безкоштовні мовні вебінари для дітей 4📱 Український сервіс з вивчення англійської EnglishDom відкриває безкоштовний доступ до свого курсу безкоштовний доступ до сервісу ED Words з вивчення англійських слів для школярів та студентів.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: