Реклама

✍🏻 У Sector X від UNIT.City запустили шість спеціальних програм для стартапів

Компанія запустила програми допомоги бортьби з кризою для стартапів.
Čytaty latynkoju
✍🏻 У Sector X від UNIT.City запустили шість спеціальних програм для стартапів
  1. Головна
  2. Бізнес
  3. ✍🏻 У Sector X від UNIT.City запустили шість спеціальних програм для стартапів
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Компанія запустила програми допомоги бортьби з кризою для стартапів.

Програми UNIT.City

Команда Sector X Acceleration Platform підготувала програми для стартапів, що допоможуть впоратись з проблемами, котрі могли виникнути через спалах вірусу COVID-19.

Програма для FemTech, GreenTech та DeepTech

Цей проєкт покликано допомогти засновникам перетворити свій стартап на повноцінний бізнес. Також безкоштовно обіцяють надати план розвитку проєкту та детальну інформацію про те, що відбувається на кожному етапі.

До того ж, якщо ваш стартап підходить для участі в одному з треків Хабу, то вам буде надано можливість запустити пілотну версію проєкту та отримати корпорацію партнера. Окрім цього, якщо проєкт має шанси на поточній стадії отримати інвестиції від венчурних фондів, то програма обіцяє надати допомогу з цим.

Участь у програмі можуть брати проєкти не тільки з України, а й з країн СНД та Східної Європи.

Зареєструватись на проєкт можна тут.

Програма Total insight

У цьому проєкті пропонують 4 персональні сесії, що зроблять повну діагностику стартапу: конкуренти і ринок, гіпотези та потенційні клієнти.

Також буде розроблено цілі стартапу для переходу на новий рівень та повна допомога з організацією проєкту.Протестують, як працюють нові гіпотези та вирішать проблеми за їх наявності.

Проєкт допоможе спочатку вийти на локальний ринок та на ринок США. Також є шанс отримати інвестора з нетворкінгу хабу.

Ознайомитись з деталями програми можна за посиланням.

Дистанційна тримісячна програма

Цей проєкт пропонує такі можливості як:

  • Акселераційна програма. Вона складається з карти прогресу стартапу зі стадіями і чіткими KPI, алгоритмами і матеріалами для вивчення. Програма надасть інформацію про те, як чітко визначити свій ринок, як правильно тестувати гіпотези, як грамотно створити фінмодель та багато іншого.
  • Стримінг закритих заходів. Заходи включають в себе воркшопи, лекції та зустрічі з засновниками стартапів.
  • Консультації з командою Sector X. Консультації часто проводить СЕО компанії, котрий вже продав кілька проєктів і є засновником трьох діючих стартапів в різних країнах.
  • Також можна отримати різні бонуси від партнерів програми: фінансову підтримку від AWS і Digital Ocean.

Подати заявку на участь можна тут.

Програма «Перші клієнти в США»

Програма передбачає повну діагностику стартапу. Спеціально під проєкт сформують конкурентне середовище в США і конкурентну перевагу. Також буде обрано бізнес-модель, систему для ціноутворення та можливу адаптацію продукту для США.

До того ж разом з вами напишуть скрипти для customer development interview в сфері B2B та знайдуть канали для пошуку трафіку B2C і Saas. Налаштують аналітику, зроблять тести роботи проєкту та допоможуть з можливою профілактикою. Також нададуть необхідний персонал — бухгалтера, юриста і піарника.

Заповнити форму на реєстрацію можна на сайті.

Програма «Підготовка до інвестиції»

У рамках програми ви дізнаєтесь, як підготувати документи для інвестицій. Вам допоможуть написати пітч на 1, 3 та 10 хвилин і відпрацюють з вами цей матеріал. Також можна отримати інформацію про те, як і де шукати інвестора саме для вашого стартапу.

Оцінять на які умови залучення інвестицій можна розраховувати та на які моменти треба звертати увагу під час спілкування з інвесторами. Також можна скористатись можливостями компанії та пошукати інвестора серед спеціального нетворку.

Дізнатись більше про програму можна тут.

«Краш-тест» стартап ідей

Якщо у вас виникла певна ідея для стартапу, то ви завжди можете порадитись з компанією через Zoom, а вже після карантину навіть прийти до офісу. Під час спілкування ви отримаєте інформацію про досвід фахівців у цій або іншій сфері та точну експертизу ринку.

Дізнатись про можливості вашого проєкту можна на сайті.

Також ми вже раніше писали✍? UNIT.City запустив серію безкоштовних освітніх проєктів, як UNIT.City запустив серію безкоштовних освітніх проєктів.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...