🎼 Радіо Промінь шукає нову українську музику — можливість потрапити в ефір

Čytaty latynkoju
🎼 Радіо Промінь шукає нову українську музику — можливість потрапити в ефір

«Селекція» від Радіо Промінь

Програма «Селекція» шукає нових артистів зі всієї України, що бажають потрапити до ефіру шоу.

Раніше у ротації шоу «Селекція» можна було почути такі гурти як: «Один в каное», «Без Обмежень», Vivienne Mort, LETAY, Kozak System, Mari Cheba, «НастяЗникає», Kosmopolis, Jerry Heil, Latexfauna, Panivalkova, Dakh Daughters та багато інших.

Для того щоб потрапити в ефір шоу «Селекція», необхідно надіслати демо-записи та заповнити онлайн-форму.

Як повідомляє автор та ведучий шоу «Селекція», Олександр Стасов, усі заявки розглянуть експерти музичної індустрії, а зірки сучасної української музичної сцени презентуватимуть нові хіти.

Ми збираємо весь матеріал, а потім даємо його послухати популярним артистам, і саме вони оберуть найкраще з надісланого й представлять нових музикантів в ефірі «Селекції». У такому форматі шоу почне виходити з травня.

Олександр Стасов , Автор та ведучий шоу «Селекція»

Також відомо, що з оновленням сайту UA: Радіо Промінь буде доступна нова функція голосування для слухачів. А сама рубрика чартів буде змінена на шоу «Селекції», де щотижня будуть порівнювати, як проголосували слухачі та музичні експерти програми.

У новому форматі шоу в нас з'явиться більше можливостей реагувати на актуальні музичні й суспільні події. Тепер «Селекція» — це не тільки програма з якісною музикою і ексклюзивними музичними новинами, а й радіоблог про актуальну українську музику та людей, які її творять і слухають

Олександр Стасов, Автор та ведучий шоу «Селекція»

Також ми писали, як гурт DakhaBrakha випустив? Слухайте новий альбом DakhaBrakha — «Аламбарі» новий альбом та раніше виступав? DakhaBrakha виступили на радіо KEXP в Америці на радіо KEXP.