👑 Про що буде спін-оф «Гри престолів»: серіал «Дім Дракона» може вийти у 2022 році

Čytaty latynkoju
👑 Про що буде спін-оф «Гри престолів»: серіал «Дім Дракона» може вийти у 2022 році

Програмний директор HBO Кейсі Блойс розповів, що вихід серіалу «Дім Дракона» запланований на 2022 рік.

Автор циклу книжок Джордж Мартін та його співавтор у серіалі Райан Кондао вже працюють над сценарієм. Точну дату релізу початку знімання не розголошують.

Про що серіал «Дім Дракона»

Події спін-офу відбуватимуться за 300 років до подій «Гри престолів». Основа серіалу — книга «Вогонь і кров» Джорджа Мартіна, яка розповідає історію будинку Таргарієнів: від Ейгона I (Завойовника) до регентства Ейгона III (the Dragonbane).

Нагадаємо, Ейгон I (Завойовник) за допомогою трьох драконів об’єднав Вестерос, побудував Королівську Гавань та наказав викувати Залізний трон. Також книга охоплює громадянську війну за владу між Таргарієнами, яка відома як Танець драконів.

Інші проєкти, пов’язані з «Грою престолів»

Прем’єра «Дому Дракона» буде пріоритетом номер один для каналу. Раніше HBO анонсував ще один приквел до «Гри престолів» під робочою назвою «Довга ніч», який мав розповісти ранню історію Вестерос та розкрити секрети походження білих ходоків. Зняли навіть пілотний епізод, але він не влаштував канал.

Читайте також про те, що Amazon представив? Amazon представив акторський склад серіалу «Володар перснів»: що відомо про знімання акторський склад серіалу «Володар перснів»: що відомо про знімання.

? Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.