💸 Блокчейн та е-гривня: опублікували стратегію розвитку фінсектора України до 2025 року

Čytaty latynkoju
💸 Блокчейн та е-гривня: опублікували стратегію розвитку фінсектора України до 2025 року

Фінансові регулятори України, зокрема Нацбанк та Міністерство фінансів України, затвердили стратегію розвитку фінансового сектора до 2025 року.

5 основних напрямків

  • розвиток фінансових ринків;
  • сприяння макроекономічному розвитку та зростанню економіки;
  • зміцнення фінансової стабільності;
  • впровадження інновацій у фінансовому секторі;
  • розширення фінансової інклюзії.

Блокчейн та е-гривня

Зокрема, блокчейн став частиною однієї з п’яти стратегічних цілей — інноваційного розвитку. Його метою є забезпечення розвитку цифрових технологій, комп’ютерного проектування, технології розподіленого реєстру, аналізу big data, автоматизації, роботизації та використання штучного інтелекту.

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#---крипто валюти---#---криптовалюти' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-1125:12' srcset=криптовалюти біткоїн” width=”1400″ height=”935″>

До кінця 2022 року планується розробити та реалізувати на державному рівні інкубатори для розвитку інвестиційних стартапів, а до кінця 2024 – створити регуляторні «пісочниці».

Що таке регуляторні «пісочниці»

Ви створили новий фінансовий продукт, який не регулюється законодавством вашої країни, бо не має аналогів. Регуляторна «пісочниця» дозволяє інноваційним компаніям протестувати свої продукти у контрольованому середовищі без ризику порушення фінансового законодавства.

Також у стратегії передбачено подальше вивчення можливості випуску цифрової валюти центробанку (е-гривні).

Читайте також про те, що НБУ заборонив? НБУ заборонив ФОП витрачати кошти з підприємницьких рахунків на власні потреби ФОП витрачати кошти з підприємницьких рахунків на власні потреби.

? Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.