fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤑 НБУ заборонив ФОП витрачати кошти з підприємницьких рахунків на власні потреби

🤑 NBU zaboronyv FOP vytračaty košty z pidpryjemnyćkyh rahunkiv na vlasni potreby
Після сплати податків, зборів та інших платежів ФОП можуть перерахувати кошти з підприємницьких рахунків на непідприємницькі рахунки. З них можна використовувати гроші на власні потреби.
Pislja splaty podatkiv, zboriv ta inšyh plateživ FOP možuť pererahuvaty košty z pidpryjemnyćkyh rahunkiv na nepidpryjemnyćki rahunky. Z nyh možna vykorystovuvaty groši na vlasni potreby.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  27 грудня 2019 року Національний банк України постановою № 162 вніс доповнення до Інструкції про відкриття та закриття банківських рахунків. Таким чином, з 3 січня для використання коштів з бізнес-рахунків на власні потреби їх потрібно перераховувати на окремий непідприємницький рахунок. Розмежування власних коштів від підприємницької діяльності. Нагадаємо, у серпні НБУ заявив про те, що норма про заборону не містить змін для ФОП, а має лише уточнювальний характер. Наразі інструкцію доповнили інформацією, яка чітко розмежовує власні кошти від тих, що були отримані від підприємницької діяльності. За поточними рахунками у національній валюті ФОП та самозайнятих осіб здійснюються всі види розрахунково-касових операцій відповідно до умов договору та законодавства України, крім операцій, пов’язаних із власними потребами. . . Що потрібно знати. Після сплати податків, зборів та інших платежів ФОП можуть перерахувати кошти з підприємницьких рахунків на власні поточні рахунки. З них можна використовувати кошти на власні потреби. Також НБУ розповів, що не передбачається обмежень для використання коштів за поточними рахунками в національній валюті фізичних осіб — резидентів, відкритих для власних потреб. Читайте також про те, що Мінцифра пропонує ввести IT-податок: 4-7% від обороту компанії
Реклама 👇 Замовити

27 грудня 2019 року Національний банк України постановою № 162 вніс доповнення до Інструкції про відкриття та закриття банківських рахунків.

Таким чином, з 3 січня для використання коштів з бізнес-рахунків на власні потреби їх потрібно перераховувати на окремий непідприємницький рахунок.

Розмежування власних коштів від підприємницької діяльності

Нагадаємо, у серпні НБУ заявив про те, що норма про заборону не містить змін для ФОП, а має лише уточнювальний характер. Наразі інструкцію доповнили інформацією, яка чітко розмежовує власні кошти від тих, що були отримані від підприємницької діяльності.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

За поточними рахунками у національній валюті ФОП та самозайнятих осіб здійснюються всі види розрахунково-касових операцій відповідно до умов договору та законодавства України, крім операцій, пов’язаних із власними потребами

ФОП

Що потрібно знати

Після сплати податків, зборів та інших платежів ФОП можуть перерахувати кошти з підприємницьких рахунків на власні поточні рахунки. З них можна використовувати кошти на власні потреби.

Також НБУ розповів, що не передбачається обмежень для використання коштів за поточними рахунками в національній валюті фізичних осіб — резидентів, відкритих для власних потреб.

Читайте також про те, що Мінцифра пропонує🤑 НБУ заборонив ФОП витрачати кошти з підприємницьких рахунків на власні потреби 1🤑 Мінцифра пропонує ввести IT-податок: 4-7% від обороту компанії ввести IT-податок: 4-7% від обороту компанії

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

В тексті доповнення бентежить «після сплати податків, зборів та інших платежів, передбачених законом» — тобто я можу користуватись заробленими грошима лише після сплати ЄСВ та податку раз на квартал?

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: