🎥 В Україні запускають стримінговий сервіс «Такфлікс» з українським кіно

Čytaty latynkoju
🎥 В Україні запускають стримінговий сервіс «Такфлікс» з українським кіно

З 31 грудня у тестовому режимі запуститься онлайн-кінотеатр «Такфлікс».

Про це повідомляє The Village.

Про сервіс

Засновниця проєкту — український режисер та продюсер Надія Парфан. За її словами, українська аудиторія не завжди отримує доступ до нових українських фільмів.

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#------#---Такфлікс' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-878:8' srcset=Такфлікс” width=”1366″ height=”671″>

Як працюватиме

Це буде стримінгова платформа для нового українського кіно — розміщуватимуть авторські та незалежні фільми, зняті в Україні за останні роки.

Першим фільмом, доступним для перегляду, буде антиутопія Корнія Грицюка «2020: Безлюдна країна». Події фільму розгортаються у 2020 році, коли з України виїхало майже все населення — залишилося лише вісім людей.

Вартість перегляду

Сервіс «Такфлікс» буде платним. Квиток на перший фільм коштуватиме 50 грнНа окремі фільми можна буде придбати квиток прямо на сайті. 50% від продажу квитків отримуватимуть режисери та творці фільмів.

Надалі на платформі планують запустити краудфандинг, щоб збирати кошти на зйомки українських фільмів.

Читайте також про те, що YouTube випустив?YouTube випустив документальний фільм про штучний інтелект з Робертом Дауні Молодшим документальний фільм про штучний інтелект з Робертом Дауні Молодшим