fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤖YouTube випустив документальний фільм про штучний інтелект з Робертом Дауні Молодшим

🤖YouTube vypustyv dokumentaľnyj fiľm pro štučnyj intelekt z Robertom Dauni Molodšym
Перший епізод серіалу «Епоха штучного інтелекту» на YouTube зосереджується на цифровому немовляті, який працює на штучному інтелекті. Проєкт Baby X прагне навчити цифрове немовля завдяки віртуальному мозку, що працює на нейронних мережах.
Peršyj epizod serialu «Epoha štučnogo intelektu» na YouTube zoseredžujeťsja na cyfrovomu nemovljati, jakyj pracjuje na štučnomu intelekti. Projekt Baby X pragne navčyty cyfrove nemovlja zavdjaky virtuaľnomu mozku, ščo pracjuje na nejronnyh merežah.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Роберт Дауні Молодший випустив документальний серіал під назвою Епоха штучного інтелекту. У ньому актор розповідає про штучний інтелект, нейронні мережі та машинне навчання. Серіал складається з восьми серій, які виходять на YouTube Originals. Продюсером став сам Роберт Дауні Молодший та його дружина Сьюзан. Про серіал. Перший епізод серіалу Епоха штучного інтелекту зосереджується на цифровому немовляті, який працює на штучному інтелекті. Проєкт Baby X прагне навчити цифрове немовля завдяки віртуальному мозку, що працює на нейронних мережах. https://www.youtube.com/watch?list=PLjq6DwYksrzz_fsWIpPcf6V7p2RNAneKc&v=5IvQ3fYKnfM&feature=emb_title Дивитися. Серіал можна дивитися безкоштовно. Наразі з восьми серій у вільному доступі є дві. Це один з найбільших та найдорожчих проєктів YouTube Originals. Забирай свої коменти, забирай вподобайки! — слухайте нову пісню alyona alyona та Джамали.
Реклама 👇 Замовити

Роберт Дауні Молодший випустив документальний серіал під назвою «Епоха штучного інтелекту». У ньому актор розповідає про штучний інтелект, нейронні мережі та машинне навчання.

Серіал складається з восьми серій, які виходять на YouTube Originals. Продюсером став сам Роберт Дауні Молодший та його дружина Сьюзан.

🤖YouTube випустив документальний фільм про штучний інтелект з Робертом Дауні Молодшим 1

Про серіал

Перший епізод серіалу «Епоха штучного інтелекту» зосереджується на цифровому немовляті, який працює на штучному інтелекті. Проєкт Baby X прагне навчити цифрове немовля завдяки віртуальному мозку, що працює на нейронних мережах.

Дивитися

Серіал можна дивитися безкоштовно. Наразі з восьми серій у вільному доступі є дві.

Це один з найбільших та найдорожчих проєктів YouTube Originals.

«Забирай свої коменти, забирай вподобайки!» — слухайте🤖YouTube випустив документальний фільм про штучний інтелект з Робертом Дауні Молодшим 2📺 «Забирай свої коменти, забирай вподобайки!» — слухайте нову пісню alyona alyona та Джамали (відео) нову пісню alyona alyona та Джамали.

Теґи: YouTube, серіал
Джерело: Platfor.ma

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: