🎥 Чілдрен Кінофест-2020 оголошує Четвертий конкурс дитячих фільмів: як взяти участь

Čytaty latynkoju
🎥 Чілдрен Кінофест-2020 оголошує Четвертий конкурс дитячих фільмів: як взяти участь

Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» оголошує Четвертий конкурс короткометражок. До участі допускаються стрічки, створені молодими людьми у віці від 7 до 14 років. Десять фільмів-фіналістів будуть показані в містах учасниках-фестивалю 6 червня, а переможці отримають нагороди.

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#------#---Чілдрен' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-452:7' srcset=Чілдрен Кінофест” width=”400″ height=”600″>

Умови конкурсу

Фільми мають бути тривалістю від 1 до 8 хвилин, без жанрових і тематичних обмежень. Для подачі роботи на конкурс потрібно завантажити готове відео на один з безкоштовних онлайн-сервісів та заповнити заявку на сайті.

Прийом заявок відкрито з 15 жовтня 2019 року до 26 квітня 2020 року включно. Кожен учасник може подати на конкурс до 5 робіт. Десятка фіналістів буде оголошена 19 травня 2020.

Коли відбудеться

Наступний «Чілдрен Кінофест» відбудеться з 29 травня по 7 червня 2020 року. Десять фільмів-фіналістів покажуть у містах-учасниках фестивалю у рамках VІІ «Чілдрен Кінофесту».

Найкращий український дитячий фільм отримає почесний диплом та нагороду у розмірі 20 000 грн, фільм-приз глядацьких симпатій отримає 10 000 грн, та найкращі дитячі фільми у категоріях 7-10 та 11-14 років будуть нагороджені дипломами та отримають по 5 000 грн.

У 2018-2019 роках у рамках «Чілдрен Кінофесту» втретє відбувся конкурс фільмів, знятих дітьми. До участі у конкурсі було подано понад 150 заявок з усієї України, а переможцем став фільм «Лісова школа» 8-річної Анни Зусмановської з Кривого Рогу про булінг у школі, де навчаються тваринки. Переглянути усі роботи фільмів-фіналістів можна за посиланням.

Читайте також про те, що станцію «Дуга» у Чорнобилі перетворили☢️ Чорнобиль – станцію «Дуга» перетворили на найбільшу лазерну інсталяцію «Чорнобильське сяйво» на найбільшу лазерну інсталяцію «Чорнобильське сяйво».