fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

☢️ Чорнобиль – станцію «Дуга» перетворили на найбільшу лазерну інсталяцію «Чорнобильське сяйво»

☢️ Čornobyľ – stanciju «Duga» peretvoryly na najbiľšu lazernu instaljaciju «Čornobyľśke sjajvo»
Завдяки лазерній інсталяції «Чорнобильське сяйво», ДУГА стала унікальним та наймасштабнішим медіа-арт об’єктом України та засяяла новими смислами. Вона дала новий сигнал у світ про звільнення України від радянського минулого, та усвідомлення власної унікальності.
Zavdjaky lazernij instaljaciї «Čornobyľśke sjajvo», DUGA stala unikaľnym ta najmasštabnišym media-art ob’jektom Ukraїny ta zasjajala novymy smyslamy. Vona dala novyj sygnal u svit pro zviľnennja Ukraїny vid radjanśkogo mynulogo, ta usvidomlennja vlasnoї unikaľnosti.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  23 жовтня митці проєкту ARTEFACT встановили новий рекорд України, створивши з об’єкту Дуга у Чорнобилі найбільшу лазерну інсталяцію в Україні Чорнобильське сяйво. Вона вперше за своє існування випромінювала світло та музику. Інсталяцію можна було спостерігати близько години під час зйомок документального арт-кіно Артефакти Чорнобиля. Скульптуру створили режисер фільму, автор проекту Валерій Коршунов та медіа-артист Ярослав Костенко. Відео. https://www.youtube.com/watch?v=B3zws4MevXA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3k-Jquwn8Beb-Oi63qKCsCJX39xyAleLZYnTdfrgdbTJLO4lI-w2bOHns Історія обєкту. Радіолокаційна станція Дуга – радянська станція для раннього виявлення запусків міжконтинентальних балістичних ракет, що була таємно збудована у засекреченому містечку Чорнобиль-2. Завдяки лазерній інсталяції, Дуга дала новий сигнал у світ про звільнення України від радянського минулого, та усвідомлення власної унікальності. Цифрову інсталяцію доповнював спеціальний саундтрек на основі звуків Чорнобиля, який створив для документального фільму музикант Rassvet. Головна мета проекту – переосмислення Чорнобильської трагедії у минулому української нації та пошук нових культурних сенсів сучасності. Про фільм. Зйомки цього дня стануть фінальною частиною документального арт-кіно Артефакти Чорнобиля, що має відсилку до артефактів повісті братів Стругацьких Пікнік на узбіччі, коли у зоні відчуження з’явилися об’єкти, названі артефактами. Фільм відповідає на запитання, навіщо робити масштабні культурні проекти у Чорнобилі для привернення уваги до проблем медіаграмотності та фейкових новин сьогодні. Читайте також про те, що пункт управління четвертого реактора Чорнобильської АЕС відкрили для туристів.
Реклама 👇 Замовити

23 жовтня митці проєкту ARTEFACT встановили новий рекорд України, створивши з об’єкту «Дуга» у Чорнобилі найбільшу лазерну інсталяцію в Україні «Чорнобильське сяйво». Вона вперше за своє існування випромінювала світло та музику.

Інсталяцію можна було спостерігати близько години під час зйомок документального арт-кіно «Артефакти Чорнобиля». Скульптуру створили режисер фільму, автор проекту Валерій Коршунов та медіа-артист Ярослав Костенко.

Чорнобиль

Відео

Історія об’єкту

Радіолокаційна станція «Дуга» – радянська станція для раннього виявлення запусків міжконтинентальних балістичних ракет, що була таємно збудована у засекреченому містечку Чорнобиль-2.

Завдяки лазерній інсталяції, «Дуга» дала новий сигнал у світ про звільнення України від радянського минулого, та усвідомлення власної унікальності. Цифрову інсталяцію доповнював спеціальний саундтрек на основі звуків Чорнобиля, який створив для документального фільму музикант Rassvet.

Чорнобиль

Головна мета проекту – переосмислення Чорнобильської трагедії у минулому української нації та пошук нових культурних сенсів сучасності.

Про фільм

Зйомки цього дня стануть фінальною частиною документального арт-кіно «Артефакти Чорнобиля», що має відсилку до артефактів повісті братів Стругацьких «Пікнік на узбіччі», коли у зоні відчуження з’явилися об’єкти, названі артефактами.

Чорнобиль

Фільм відповідає на запитання, навіщо робити масштабні культурні проекти у Чорнобилі для привернення уваги до проблем медіаграмотності та фейкових новин сьогодні.

Читайте також про те, що пункт управління четвертого реактора Чорнобильської АЕС відкрили☢️ Чорнобиль – станцію «Дуга» перетворили на найбільшу лазерну інсталяцію «Чорнобильське сяйво» 1☢️ Чорнобиль – пункт управління четвертого реактора Чорнобильської АЕС відкрили для туристів (фото) для туристів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: