❌ Зеленський ініціює впровадження мораторію на перевірки ФОПів на два роки

Čytaty latynkoju
❌ Зеленський ініціює впровадження мораторію на перевірки ФОПів на два роки

Президент України Володимир Зеленський ініціював введення дворічного мораторію на перевірку всіх категорій ФОПів, крім «ризикових».

Про це повідомляє Офіс президента України.

Що відомо

Заборона поширюється на всі категорії фізосіб-підприємців, за винятком «ризикових», наприклад, ювелірного бізнесу.

ФОП

Таким чином президент відреагував на негативне ставлення до законів про РРО. Заступник керівника Офісу Президента Юлія Кузнєцова пов’язує це з тим, що більшість підприємців погано проінформовані про ухвалені норми, а також з навмисними маніпуляціями.

Які ще нововведення

Державна податкова служба повинна запустити відкрите тестування додатка для електронних чеків вже з 1 січня 2020. Електронні чеки для ФОПів планують ввести тільки в 2021 році. Президент України виступив за те, щоб в перший рік дії закону пом’якшити відповідальність за неправильне ведення звітів.

ФОП

Також Зеленський запропонував створити Координаційну раду малих підприємців. Вона потрібна для опрацювання пропозицій щодо поліпшення умов ведення бізнесу. Президент вважає, що рада не тільки поліпшить умови для малих підприємців, а й допоможе боротися з великими компаніями, які «маскуються» під групи ФОПів.

Читайте також про те, що Кабмін планує ввести? Кабмін планує ввести новий податок для ФОП в IT-галузі: 5% у Фонд розвитку людського капіталу новий податок для ФОП в IT-галузі: 5% у Фонд розвитку людського капіталу