fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 Кабмін планує ввести новий податок для ФОП в IT-галузі: 5% у Фонд розвитку людського капіталу

💸 Kabmin planuje vvesty novyj podatok dlja FOP v IT-galuzi: 5% u Fond rozvytku ljudśkogo kapitalu
Перехід на новий податок для ФОП в IT-галузі буде добровільним та вводитиметься поступово: починатиметься з 1% у 2020 році та досягне 5% у 2029 році
Perehid na novyj podatok dlja FOP v IT-galuzi bude dobroviľnym ta vvodytymeťsja postupovo: počynatymeťsja z 1% u 2020 roci ta dosjagne 5% u 2029 roci
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Премєр-міністр України Олексій Гончарук запропонував ввести новий податок для ФОП в IT-галузі на зустрічі Кабміну з експортною IT-індустрією. Про це повідомляє Економічна правда. ❓ Який податок. Податок буде вводитися поступово: починатиметься з 1% у 2020 році та досягне 5% у 2029 році. Гроші підуть на розвиток фонду для підтримки талановитих студентів, гранти для молодих науковців та створення IT-лабораторій. Фонд буде знаходитися в управлінні галузі. ✅ Добровільний перехід. Перехід ФОП в IT-сфері на нову систему оподаткування буде добровільним. Третя група ФОПів не скасовується, а IT-КВЕДи з третьої групи ФОПів не вилучатимуть. Податок планують почати вводити з осені 2019 року, орієнтовно він запрацює на початку 2020 року. В уряді розраховують, що зміни дозволять через 10 років збільшити експорт галузі з $3 млрд до $10 млрд, а кількість працівників в галузі зросте з 165 тисяч до 650 тисяч осіб. Читайте також про те, що законопроект 1083 про блокування по IMEI та SIM-карти по паспортах відкликають автори.
Реклама 👇 Замовити

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук запропонував ввести новий податок для ФОП в IT-галузі на зустрічі Кабміну з експортною IT-індустрією.

Про це повідомляє Економічна правда.

❓ Який податок

Податок буде вводитися поступово: починатиметься з 1% у 2020 році та досягне 5% у 2029 році. Гроші підуть на розвиток фонду для підтримки талановитих студентів, гранти для молодих науковців та створення IT-лабораторій. Фонд буде знаходитися в управлінні галузі.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
податок для ФОП

Економічна правда

✅ Добровільний перехід

Перехід ФОП в IT-сфері на нову систему оподаткування буде добровільним. Третя група ФОПів не скасовується, а IT-КВЕДи з третьої групи ФОПів не вилучатимуть.

податок для ФОП

Економічна правда

Податок планують почати вводити з осені 2019 року, орієнтовно він запрацює на початку 2020 року.

податок для ФОП

Економічна правда

В уряді розраховують, що зміни дозволять через 10 років збільшити експорт галузі з $3 млрд до $10 млрд, а кількість працівників в галузі зросте з 165 тисяч до 650 тисяч осіб.

Читайте також про те, що законопроект 1083💸 Кабмін планує ввести новий податок для ФОП в IT-галузі: 5% у Фонд розвитку людського капіталу 1Законопроект 1083 про блокування по IMEI та SIM-карти по паспортах відкликають автори про блокування по IMEI та SIM-карти по паспортах відкликають автори.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: