Реклама

🏆 Український фільм «Атлантида» переміг на Венеційському кінофестивалі у програмі «Горизонти»

Čytaty latynkoju
🏆 Український фільм «Атлантида» переміг на Венеційському кінофестивалі у програмі «Горизонти»

Цього року Україна була представлена у конкурсній програмі найстарішого кінофестивалю світу фільмом «Атлантида» режисера Валентина Васяновича.

4 вересня у Венеції відбулася прем’єра стрічки. На честь цього над островом Лідо, головною локацією Венеційского кінофестивалю, підняли жовто-блакитний прапор.

Атлантида

? Про фільм «Атлантида» Васяновича

Це фільм, у якому оповідається майбутня перемога у війні з Росією. Події стрічки відбуваються у 2025 році. Васянович розповідав, що хотів зробити рефлексію на війну – найяскравішу драму, що відбувається з нами. Щоб зняти правдиву картинку для всіх, режисер залучив до зйомок тільки непрофесійних акторів.

? Програма «Горизонти»

Це друга за значущістю програма Венеційського кінофестивалю, якапроводиться паралельно з головним конкурсом. До участі у ній відбирають художні та документальні фільми, які представляють нові тенденції у розвитку світового кінематографа.

васянович

Цьогоріч за перемогу змагалися 19 повнометражних фільмів.

Перемогу в основній програмі Венеційського кінофестивалю здобув фільм «Джокер» із Хоакіном Феніксом у головній ролі.

Читайте також про Disney Plus? Disney Plus: стримінг запустився 12 листопада — що покажуть, скільки коштує та де буде доступний: стримінг від Міккі Мауса — що покажуть, скільки коштує та де буде доступний.