🍎 Випустили з білої кімнати: Джонні Айв іде з Apple, щоб заснувати власну компанію

Čytaty latynkoju
🍎 Випустили з білої кімнати: Джонні Айв іде з Apple, щоб заснувати власну компанію

Головний дизайнер Apple Джонні Айв до кінця 2019 року покине компанію заради власної студії.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

Айв працював в Apple з 1992 року. Під його керівництвом був розроблений дизайн першого iMac, iPod, iPhone, Macbook в алюмінієвому корпусі. Він також розробив інтерфейс iOS 7.

Обов’язки Айва візьмуть на себе віце-президент з промислового дизайну Еванс Ханкі та віце-президент по дизайну інтерфейсів Алан Дай. Вони будуть звітувати операційному директору компанії Джефа Вільямсу, тоді як Айв відповідав безпосередньо перед главою компанії Тімом Куком.

У розмові з Financial Times Айв зазначив, що деякими проектами пишається найбільше. Це новий кампус Apple Park, який офіційно був відкритий у травні 2019 року. Він також сказав, що буде залучений в роботу компанії ще багато років.

Apple

Нова студія Айва буде називатися LoveFrom, запуск відбудеться у 2020 році. Партнером у проекті стане друг Айва, дизайнер Марк Ньюсон. У повідомленні Apple не розкриває подробиці проекту, але компанія пообіцяла стати клієнтом LoveFrom.

Після оголошення про те, Айв іде, акції компанії впали на 1%.

Читайте також, що Apple випустила? Apple випустила публічні бета-версії iOS 13, iPadOS, macOS Catalina – як скачати публічні бета-версії iOS13, macOS та ipadOS.