fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🍏 Apple випустила публічні бета-версії iOS 13, iPadOS, macOS Catalina – як скачати

🍏 Apple vypustyla publični beta-versiї iOS 13, iPadOS, macOS Catalina – jak skačaty
Компанія Apple планує випускати бета-версії кілька разів протягом літа 2019 року. Нове програмне забезпечення має помилки, тому не рекомендується встановлювати його на основні пристрої.
Kompanija Apple planuje vypuskaty beta-versiї kiľka raziv protjagom lita 2019 roku. Nove programne zabezpečennja maje pomylky, tomu ne rekomendujeťsja vstanovljuvaty jogo na osnovni prystroї.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Apple випустила першу публічну бета-версію iOS і iPadOS 13 – її може завантажити будь-який користувач, а не тільки розробники. Про це пише The Verge. Що відомо. Компанія планує випускати бета-версії кілька разів протягом літа 2019 року. Для Apple це гарний спосіб виправити якомога більше помилок та зібрати думки користувачів до офіційного релізу восени 2019 року. Що у бета-версії. Публічна бета-версія дуже схожа на бету-версію для розробників, яка була випущена минулого тижня та містить помилки. Інколи програмне забезпечення може заблокувати пристрій та вивести його з ладу, тому не рекомендується встановлювати його на основні пристрої. Як завантажити. Встановити будь-яке з оновлень може кожен. Для цього потрібно зареєструватися у розділі бета-тестування на офіційному сайті компанії. iOS 13. Найочікуваніші зміни нової iOS – темна тема, клавіатура з підтримкою свайпів, оновлений браузер Safari з менеджером завантажень, а також новий стандартний редактор фото і відео. Також iOS 13 забезпечить підтримку зовнішніх накопичувачів, включаючи SD-карти та флешки. Нова версія доступна для iPhone, починаючи з iPhone 6S. iPadOS. Одним з найбільших поліпшень є те, що iPadOS містить файловий менеджер, а разом з ним і підтримку USB-накопичувачів і SD-карт. Це дозволяє імпортувати фотографії та робити інші передачі файлів. iPadOS також використовує десктопну версію Safari, яка повинна дозволити переглядати версії веб-сайтів на робочому столі, які раніше перенаправляли iPad на мобільні версії. Оновлення дозволить використовувати iPad як бездротовий вторинний дисплей для компютера macOS. iPadOS підтримується на iPad Pro, iPad (з 5 покоління), iPad mini (з 4 покоління), iPad Air (з 2 покоління). macOS 10.15 Catalina. Замість iTunes з’явилося три окремих додатки: Музика, Подкасти та Apple TV. Особливо цікавою стала функція Sidecar, завдяки якій iPad тепер можна використовувати у якості зовнішнього монітора для комп’ютерів Mac. З декількох нових функцій, що надходять до macOS Catalina, найбільше зацікавив Catalyst. Під кодовою назвою Marzipan Catalyst дозволяє розробникам iPad переносити свої програми на macOS. Twitter стала однією з перших компаній, яка оголосила, що використає цю функцію для повернення своєї програми на Mac. Детальніше прочитати про зміни у новому програмному забезпеченні від Apple можна у матеріалі Na chasi.
Реклама 👇 Замовити

Apple випустила першу публічну бета-версію iOS і iPadOS 13 – її може завантажити будь-який користувач, а не тільки розробники.

Про це пише The Verge.

Що відомо

Компанія планує випускати бета-версії кілька разів протягом літа 2019 року. Для Apple це гарний спосіб виправити якомога більше помилок та зібрати думки користувачів до офіційного релізу восени 2019 року.

Apple

Що у бета-версії

Публічна бета-версія дуже схожа на бету-версію для розробників, яка була випущена минулого тижня та містить помилки. Інколи програмне забезпечення може заблокувати пристрій та вивести його з ладу, тому не рекомендується встановлювати його на основні пристрої.

Як завантажити

Встановити будь-яке з оновлень може кожен. Для цього потрібно зареєструватися у розділі бета-тестування на офіційному сайті компанії.

iOS 13

Найочікуваніші зміни нової iOS – темна тема, клавіатура з підтримкою свайпів, оновлений браузер Safari з менеджером завантажень, а також новий стандартний редактор фото і відео.

Apple

Також iOS 13 забезпечить підтримку зовнішніх накопичувачів, включаючи SD-карти та флешки.

Нова версія доступна для iPhone, починаючи з iPhone 6S.

iPadOS

Одним з найбільших поліпшень є те, що iPadOS містить файловий менеджер, а разом з ним і підтримку USB-накопичувачів і SD-карт. Це дозволяє імпортувати фотографії та робити інші передачі файлів.

iPadOS також використовує десктопну версію Safari, яка повинна дозволити переглядати версії веб-сайтів на робочому столі, які раніше перенаправляли iPad на мобільні версії.

Apple

Оновлення дозволить використовувати iPad як бездротовий вторинний дисплей для комп’ютера macOS.

iPadOS підтримується на iPad Pro, iPad (з 5 покоління), iPad mini (з 4 покоління), iPad Air (з 2 покоління).

macOS 10.15 Catalina

Замість iTunes з’явилося три окремих додатки: «Музика», «Подкасти» та Apple TV. Особливо цікавою стала функція Sidecar, завдяки якій iPad тепер можна використовувати у якості зовнішнього монітора для комп’ютерів Mac.

З декількох нових функцій, що надходять до macOS Catalina, найбільше зацікавив Catalyst. Під кодовою назвою «Marzipan» Catalyst дозволяє розробникам iPad переносити свої програми на macOS. Twitter стала однією з перших компаній, яка оголосила, що використає цю функцію для повернення своєї програми на Mac.

Apple

Детальніше прочитати про зміни у новому програмному забезпеченні від Apple можна у матеріалі🍏 Apple випустила публічні бета-версії iOS 13, iPadOS, macOS Catalina – як скачати 1🍏 Підсумки презентації WWDC 2019 від Apple: iOS 13, iPadOS, MacPro, Catalyst та багато іншого Na chasi.

Джерело: The Verge

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: