👍 Найкращий час для постів у Facebook, Instagram та Twitter – дослідження

Čytaty latynkoju
👍 Найкращий час для постів у Facebook, Instagram та Twitter – дослідження

Готували дві години пост для Facebook або Instagram, а він не «зайшов» вашій аудиторії. Не опускайте руки, можливо, ви просто запостили його не тоді.

Щоб допомогти не помилитися з часом для публікацій, Sprout Social проаналізувала понад 25 тисяч постів у різних соціальних мережах та зробила детальний аналіз.

Для зручності команда підготувала графіки з найкращим часом для постів у Facebook, Instagram, Twitter та Linkedin.

Facebook

У Facebook краще за все постити у проміжку 11:00-15:00 у середу та четвер. На вихідних передбачувано активність падає, але і тут варто знати, що найкращий час для постів – 09:00-15:00.

Найгірше «заходять» публікації рано вранці – до 07:00 та ввечері після 17.00.

Найкращий час для постів

Instagram

Найкращий день тижня – середа об 11 ранку та п’ятниця з 10 до 11 ранку. Непогані показники мають принести публікації з вівторка по п’ятницю у проміжку 10:00-15:00.

Найнижчий рівень залучення в Instagram припадає на неділю. Найгірше користувачі взаємодіють з постами рано вранці та пізно ввечері – з 22:00 до 04:00.

Найкращий час для постів

Twitter

Середа та п’ятниця – кращі дні та для Twitter. Пік залучення припадає на 9 ранку. Динаміка залучення найкраща у вівторок. Найгірший день – неділя.

До речі у Twitter показники у вихідні падають найменше з усіх соцмереж у дослідженні. Дослідники рекомендують не постити у Twitter з 22:00 до 04:00.

Найкращий час для постів

Linkedin

Найкращий час для постів в Linkedin – проміжок 09:00-12:00. Найкращий день – середа. Також гарні результати будуть у постів, випущених у четвер та п’ятницю з 08:00-14:00.

У неділю рівень залучення найнижчий. Найгірший час для постингу кожен день – з 21.00-03:00.

Читайте також про соцмережі як головний інструмент маркетингу для компанійСоцмережі як головний інструмент маркетингу для компаній — поради новачкам — поради новачкам.