🚕 Bolt for Business – Bolt запустив новий сервіс в Україні для організації корпоративних поїздок

Čytaty latynkoju
🚕 Bolt for Business – Bolt запустив новий сервіс в Україні для організації корпоративних поїздок

Європейська платформа для замовлення поїздок Bolt оголосила про початок роботи сервісу Bolt for Business в Україні, який дозволить компаніям організовувати корпоративні поїздки та здійснювати оплату за них.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

bolt

? Що доступно у сервісі

Інформація про поїздки зберігатиметься на порталі Bolt for Business та буде доступна в будь-який час. Це звільнить співробітників від необхідності збирати документи, які підтверджують здійснення поїздок, та складати звіти.

Простіше стане і компаніям. Замість того, щоб відшкодовувати за проїзд кожного окремого працівника, компанія зможе платити за поїздки один раз на місяць за допомогою корпоративної банківської карти або банківського переказу.

bolt

? Як працює

Будь-яка компанія зможе налаштувати власні правила для користування сервісом та контролювати, хто й коли зі співробітників здійснював службові поїздки. Це спростить підрахунок та планування транспортних витрат підприємства.

Платформа дозволить встановити ліміт на кількість здійснюваних працівниками компанії поїздок, а також їхні фінансові витрати. На порталі також є можливість вказувати мету здійснюваних співробітником поїздок.

bolt

Сервісом можна буде користуватися як з комп’ютера, так і з мобільного телефону.

Додаткові функції нового сервісу, такі як додавання обмежень на конкретний час і місце для поїздок, а також можливість зробити передоплату, будуть додані цього року.

Портал Bolt for Business вже доступний у більш ніж 25 країнах Європи та Африки.

Читайте також про те, що Visa та Ощадбанк запустили? Смартфон як платіжний термінал: Visa та Ощадбанк запустили в Україні нову послугу в Україні нову послугу використання смартфона як платіжного термінала.