fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💳 Смартфон як платіжний термінал: Visa та Ощадбанк запустили в Україні нову послугу

💳 Smartfon jak platižnyj terminal: Visa ta Oščadbank zapustyly v Ukraїni novu poslugu
Додаток Tap to Phone від Visa буде виконувати функцію віртуального платіжного термінала. Використання цієї технології дозволить спростити ведення бізнесу для малих підприємців.
Dodatok Tap to Phone vid Visa bude vykonuvaty funkciju virtuaľnogo platižnogo terminala. Vykorystannja cijeї tehnologiї dozvolyť sprostyty vedennja biznesu dlja malyh pidpryjemciv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Платіжна система Visa разом з Ощадбанком повідомили про запуск в Україні технології, яка дозволяє використовувати смартфон зі вбудованим NFC-модулем у якості терміналу для прийому платежів. Технологію представили під час презентації, передає Finclub. 💳 Як працює. Технологія Tap to Phone дозволяє перетворити будь-який Android-смартфон, який має вбудований модуль NFC, у безконтактний POS-термінал. Це нове слово у розвитку інфраструктури у світі. І це перший запуск у СНД та Південно-Східній Європі, — повідомила директорка регіонального розвитку Visa у країнах СНД та Південно-Східній Європі Віра Платонова. Партнером у запуску цієї системи в Україні став державний Ощадбанк. Використання цієї технології повинно спростити ведення бізнесу для малих підприємців, адже дозволить їм не купувати платіжні термінали та не витрачатися на їхнє обслуговування. 💳 Подробиці платежів. Операції до 1000 грн проходять без пін-кода. У разі перевищення цієї суми покупець вводить пін-код прямо на смартфоні. Після підтвердження транзакції смартфон-термінал генерує цифровий чек. Підключення сервісу віртуального платіжного термінала безкоштовне. Наразі заплатити через смартфон-термінал можна тільки з карток Visa. У найближчі тижні зявиться підтримка інших платіжних систем. 💳 Які переваги. Для продавців: звичайний смартфон стає POS-терміналом; забезпечує простоту використання; приймає безконтактні платежі та цифрові гаманці (Apple Pay, Google Pay); дозволяє розширити каси в години пік. Для власників карт: зручний спосіб оплати; оплата з використанням безконтактних Visa, Mastercard та інших систем; більш легкі та швидкі покупки. Читайте також про те, що ПриватБанк оброблятиме платежі Payoneer цілодобово.
Реклама 👇 Замовити

Платіжна система Visa разом з Ощадбанком повідомили про запуск в Україні технології, яка дозволяє використовувати смартфон зі вбудованим NFC-модулем у якості терміналу для прийому платежів.

Технологію представили під час презентації, передає Finclub.

visa

💳 Як працює

Технологія Tap to Phone дозволяє перетворити будь-який Android-смартфон, який має вбудований модуль NFC, у безконтактний POS-термінал.

«Це нове слово у розвитку інфраструктури у світі. І це перший запуск у СНД та Південно-Східній Європі», — повідомила директорка регіонального розвитку Visa у країнах СНД та Південно-Східній Європі Віра Платонова.

Партнером у запуску цієї системи в Україні став державний Ощадбанк.

Використання цієї технології повинно спростити ведення бізнесу для малих підприємців, адже дозволить їм не купувати платіжні термінали та не витрачатися на їхнє обслуговування.

ощадбанк

💳 Подробиці платежів

Операції до 1000 грн проходять без пін-кода. У разі перевищення цієї суми покупець вводить пін-код прямо на смартфоні. Після підтвердження транзакції смартфон-термінал генерує цифровий чек.

Підключення сервісу віртуального платіжного термінала безкоштовне.

Наразі заплатити через смартфон-термінал можна тільки з карток Visa. У найближчі тижні з’явиться підтримка інших платіжних систем.

💳 Які переваги

Для продавців:

  • звичайний смартфон стає POS-терміналом;
  • забезпечує простоту використання;
  • приймає безконтактні платежі та цифрові гаманці (Apple Pay, Google Pay);
  • дозволяє розширити каси в години пік.

Для власників карт:

  • зручний спосіб оплати;
  • оплата з використанням безконтактних Visa, Mastercard та інших систем;
  • більш легкі та швидкі покупки.

Читайте також про те, що «ПриватБанк» оброблятиме💳 Смартфон як платіжний термінал: Visa та Ощадбанк запустили в Україні нову послугу 1💵 «ПриватБанк» оброблятиме платежі Payoneer цілодобово платежі Payoneer цілодобово.

Джерело: Finclub

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: