🐲 «Гра престолів. Останній дозор»: як актори реагували на сценарій останнього сезону

Čytaty latynkoju
🐲 «Гра престолів. Останній дозор»: як актори реагували на сценарій останнього сезону

Телеканал HBO випустив двогодинний документальний фільм «Гра престолів. Останній дозор» про створення останнього сезону серіалу.

гра престолів

? Хапається за голову

В одному з епізодів показали збори акторів, на якому вперше вони читали сценарій фінальної серії. Можна побачити реакцію Кіта Харінгтона (Джон Сноу) на вбивство героїні Емілії Кларк (Дейенеріс). За сюжетом, Джон Сноу вбиває свою кохану ударом кинджала у серце.

Дізнавшись, чим закінчиться сюжетна лінія Дейенеріс, Харінгтон хапається за голову – і обмінюється поглядами з Емілією Кларк. Вона сповзає під стіл, киваючи і роблячи різноманітні гримаси.

? Викидає сценарій

Актори серіалу «Гра престолів» загалом досить емоційно реагували на вбивство своїх героїв. Наприклад, Конлет Хілл (Варіс) викинув сценарій, щоб не брати участь у читанні епізоду зі стратою свого персонажа. Заспокоювати його довелося Ліні Хіді (Серсея) і Гвендолін Крісті (Брієнна Тарт).

Одна смерть, навпаки, викликала оплески. Це вбивство Короля Ночі.

Читайте також про Мейсі Вільямс запустила? «Гра престолів»: Мейсі Вільямс запустила соцмережу Daisie для творчих людей соцмережу Daisie для творчих людей.

Пройдіть також тест? «Гра престолів» завершилася. Чи дивилися ви інші 33 популярні серіали? Пройдіть тест, «Гра престолів» завершилася. Чи дивилися ви інші 33 популярні серіали?