fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎨 «Гра престолів»: Мейсі Вільямс запустила соцмережу Daisie для творчих людей

🎨 «Gra prestoliv»: Mejsi Viľjams zapustyla socmerežu Daisie dlja tvorčyh ljudej
Daisie створили Мейсі Вільямс, відома за роллю Ар'ї Старк у серіалі «Гра престолів», та продюсер Дом Сантрі. Соцмережа надає можливість юним акторам продемонструвати свою роботу, відкривати нові проекти та співпрацювати один з одним через соціальну платформу
Daisie stvoryly Mejsi Viľjams, vidoma za rollju Ar'ї Stark u seriali «Gra prestoliv», ta prodjuser Dom Santri. Socmereža nadaje možlyvisť junym aktoram prodemonstruvaty svoju robotu, vidkryvaty novi proekty ta spivpracjuvaty odyn z odnym čerez sociaľnu platformu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Акторка Мейсі Вільямс, відома за роллю Арї Старк у серіалі Гра престолів, спільно з продюсером Домом Сантрі оголосили про світовий запуск Daisie. Це соціальна мережа, яка повинна стати майданчиком для співпраці та взаємодії творчих людей. 🎨 Що таке Daisie. Daisie – спільний проект акторки серіалу Гра престолів Мейсі Вільямс та продюсера Дома Сантрі. Соцмережа повинна допомогти творчим людям разом працювати над проектами, шукати натхнення і ділитися своїми роботами. Вона дозволить обєднатися як початківцям, так і всесвітньо відомим фахівцям в галузі кіно, фотографії, дизайну, мистецтва, цифрових технологій, макіяжу та інших. https://www.youtube.com/watch?v=bedAINskb1M 🎨 Як зявилася ідея. Під час виступу на TEDx Вільямс розповіла, що створити Daisie їй запропонував Дом Сантрі. Він описав проект як соцмережа для творчих людей, яка дасть їм можливість співпрацювати і будувати карєру. Акторка сподівається, що користувачі платформи зможуть отримати ті ж можливості, які їй пощастило отримати на початку карєри. https://www.youtube.com/watch?v=TTYOpfGvlwc Для запуску компанії Вільямс і Сантрі вклали свої гроші. Частки розділили 50 на 50. Бета-версію Daisie на iOS запустили першого серпня 2018 року. Всього за 24 години додаток завантажили 35 000 людей і залишили близько 30 000 коментарів. 🎨 Як зареєструватися. Зареєструватися можна на офіційному сайті або через додаток. Поки воно є тільки на iOS, але творці планують випустити і версію для Android. Для повноцінної реєстрації доведеться скористатися компютером. Для цього знадобиться вказати свою пошту, пароль і придумати унікальне імя користувача. Після реєстрації можна вибрати категорії (фільми, література, музика, фешн та інші) і вказати навички. Щоб додати свій проект, потрібно натиснути на Start a project у верхній частині сторінки, у вікні вказати назву і вибрати три категорії, щоб його могли знайти інші користувачі. Потім потрібно натиснути Start і перейти в редактор. З його допомогою можна викласти проект на Daisie. Пройдіть також тест, Гра престолів завершилася. Чи дивилися ви інші 33 популярні серіали?
Реклама 👇 Замовити

Акторка Мейсі Вільямс, відома за роллю Ар’ї Старк у серіалі «Гра престолів», спільно з продюсером Домом Сантрі оголосили про світовий запуск Daisie. Це соціальна мережа, яка повинна стати майданчиком для співпраці та взаємодії творчих людей.

гра престолів

🎨 Що таке Daisie

Daisie – спільний проект акторки серіалу «Гра престолів» Мейсі Вільямс та продюсера Дома Сантрі. Соцмережа повинна допомогти творчим людям разом працювати над проектами, шукати натхнення і ділитися своїми роботами. Вона дозволить об’єднатися як початківцям, так і всесвітньо відомим фахівцям в галузі кіно, фотографії, дизайну, мистецтва, цифрових технологій, макіяжу та інших.

🎨 Як з’явилася ідея

Під час виступу на TEDx Вільямс розповіла, що створити Daisie їй запропонував Дом Сантрі. Він описав проект як соцмережа для творчих людей, яка дасть їм можливість співпрацювати і будувати кар’єру. Акторка сподівається, що користувачі платформи зможуть отримати ті ж можливості, які їй пощастило отримати на початку кар’єри.

Для запуску компанії Вільямс і Сантрі вклали свої гроші. Частки розділили 50 на 50. Бета-версію Daisie на iOS запустили першого серпня 2018 року. Всього за 24 години додаток завантажили 35 000 людей і залишили близько 30 000 коментарів.

🎨 Як зареєструватися

Зареєструватися можна на офіційному сайті або через додаток. Поки воно є тільки на iOS, але творці планують випустити і версію для Android.

Для повноцінної реєстрації доведеться скористатися комп’ютером. Для цього знадобиться вказати свою пошту, пароль і придумати унікальне ім’я користувача. Після реєстрації можна вибрати категорії (фільми, література, музика, фешн та інші) і вказати навички.

Щоб додати свій проект, потрібно натиснути на «Start a project» у верхній частині сторінки, у вікні вказати назву і вибрати три категорії, щоб його могли знайти інші користувачі. Потім потрібно натиснути «Start» і перейти в редактор. З його допомогою можна викласти проект на Daisie.

Пройдіть також тест🎨 «Гра престолів»: Мейсі Вільямс запустила соцмережу Daisie для творчих людей 1🐺 «Гра престолів» завершилася. Чи дивилися ви інші 33 популярні серіали? Пройдіть тест, «Гра престолів» завершилася. Чи дивилися ви інші 33 популярні серіали?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: