Українців навчать цифровій демократії у Києві та Берліні — як податися

Čytaty latynkoju
Українців навчать цифровій демократії у Києві та Берліні — як податися

В рамках Digital Democracy Lab пройде серія тренінгів та воркшопів, що допоможуть 15 наймотивованішим учасникам відтестувати та розвинути свої ідеї в сфері антикорупції, розслідувальної журналістики, залучення громадян, контролю влади, використання відкритих даних та не тільки.

Як подати заявку

Придумайте ідею, над якою ви б хотіли працювати в рамках Digital Democracy LabІдея має передбачати ІТ-складову, а ви – чітко уявляти перспективи розвитку проекту та показати свою мотивацію.

Читайте також: 1991 Civic Tech Center — хаб для стартапів, що змінять застарілу «систему»

Заповніть цю форму англійською мовою до 22 квітня. Потрапити до програми зможуть лише 15 учасників. Серед обов’язкових вимог — володіння англійською на комфортному для навчання рівні, а також відкрита німецька віза або біометричний паспорт.

Усі логістичні витрати покривають організатори проекту.

Що ви отримаєте від програми

Не лише цінні знання, фідбек від німецький колег та дорожню карту розвитку своего проекту, а й нагоду представити ідею потенційним партнерам у фіналі програми.

Читайте також: Для чого державі працювати зі стартапами — досвід 1991 Open Data Incubator

Digital Democracy Lab розпочнеться серією воркшопів у Берліні, згодом учасники продовжать навчання у Києві на офлайн-тренінгах та онлайн-зустрічах.

Учасники працюватимуть з закордонними та українськими практиками та менторами. Тематичні блоки: від формування ідеї (дизайн-мислення) до тестування проекту (краштести). Програма – ще й шанс для українських інноваторів запозичити досвід від німецьких колег.

Загальна тривалість програми – чотири місяці (травень-вересень). 

Хто організатори

Digital Democracy Lab є спільною ініціативою німецької організації betterplace lab, 1991 Civic Tech Center, 1991 Open Data Incubator та фінансується EVZ Foundation.

Подати заявку