Реклама

Червонокнижні тварини із шевченківськими вусами на нових постерах Грехова

Художник зробив ілюстрації на прохання громадської організації UAnimals. Олександр Грехов зобразив лося, рись, тритона і ведмедя з шевченківськими вусами.
Čytaty latynkoju
Червонокнижні тварини із шевченківськими вусами на нових постерах Грехова
  1. Головна
  2. Креатив
  3. Червонокнижні тварини із шевченківськими вусами на нових постерах Грехова
Художник зробив ілюстрації на прохання громадської організації UAnimals. Олександр Грехов зобразив лося, рись, тритона і ведмедя з шевченківськими вусами.

На прохання гуманістичного руху UAnimals автор виставки «Квантовий стрибок Шевченка» підготував серію робіт про види червонокнижних тварин України.

«Рисі через мисливців та браконьєрів в Україні залишилося менше ніж 400 особин, тритон існує тільки в наших горах, ведмедів лишилося лише 250, а лося через мисливське лобі намагається виключити з Червоної книги України», – розповіли в UAnimals.

Зокрема, Олександр Грехов зобразив:

  • лося, якого намагаються виключити з Червоної Книги;
  • рись, якої в Україні залишилося менше ніж 400 особин;

Читайте також: 👨‍🎤 Тест: Квантовий стрибок Шевченка — знайдіть поета у собі
  • бурого ведмедя, якого залишилось 250 особин у дикій природі, не рахуючи особин у цирках;
  • тритона-карпатського, що існує тільки у горах.

Нагадаємо, Sammy Icon випустив футболки з принтами «Квантовий стрибок Шевченка».

Є Шевченко-Спайдермен, Гаррі Поттер, Дарт Вейдер, Девід Боуї, Термінатор, Фріда Кало, Фантомас та інші образи. Ціна однієї футболки – 400 грн.

Олександр Грехов повідомив, що скоро бренд випустить ще й такі шкарпетки.

Червонокнижні тварини із шевченківськими вусами на нових постерах Грехова | Na chasi