Реклама

Чайові карткою: Приватбанк запустив нову послугу

Čytaty latynkoju
Чайові карткою: Приватбанк запустив нову послугу

Нова технологія «Приватбанку» запущена у всіх ресторанах «Tarantino family». Вона дозволяє залишати чайові з карти банку в закладах громадського харчування.

Як працює?

«Щоб залишити «на чай» із банківської карти, офіціант обирає в POS-терміналі функцію «Оплата з чайовими». Потім клієнт обирає один із варіантів – фіксовану винагороду або вводить суму на свій розсуд, – розповів керівник напрямку з обслуговування торгових підприємств «Приватбанку» Євген Васильцов.

Читайте також: «ПриватБанк» закриває сервіс iPay. Що робити користувачам

Таким чином, київська мережа «Tarantino family» стала першою в Україні, відвідувачі якої можуть сплачувати рахунок і залишати чайові офіціантам в безготівковій формі – платіжними картами через POS-термінали «Приватбанку».

Відвідувач оплачує чек однією транзакцією – картою будь-якого банку або смартфоном.

Чайові карткою стануть доступними усюди?

Представлена в лютому технологія в найближчі два місяці пошириться на більшість популярних кафе і ресторанів.

Читайте також: 💳 Український сервіс WayForPay підключив Apple Pay для оплати в інтернеті

Наразі кожне третє замовлення у ресторані чи кав’ярні клієнти хочуть оплачувати картами, не тримаючи при собі готівку, щоб подякувати офіціанту за гарне обслуговування та настрій. Чайові в безготівковій формі – це універсальне рішення, яке підходить всім підприємствам громадського харчування і дозволяє забезпечити комфортне обслуговування клієнтів.