2 українські розробки отримали престижну премію від Product Hunt

Агрегатор Product Hunt назвав переможців четвертої щорічної нагороди Golden Kitty Awards. Лауреатів відібрали з 12 тис учасників у 22 категоріях
Čytaty latynkoju
  1. Головна
  2. Новини
  3. 2 українські розробки отримали престижну премію від Product Hunt
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

У секції Side Project Product of the Year виграла утиліта MacBook Alarm від українського інді-розробника Андрія Азімова. Сам розробник став кращим в номінації Maker of the Year 2018. У розділі Design Tool of the Year переміг Draftium — сервіс швидкого прототипування сайтів від української компанії Weblium. Інші розробки посіли теж призові місця.

Що відомо про інших призерів

Додаток Gemini Photos від української MacPaw не увійшло до списку переможців, але посіло друге місце в секції Mobile App of the Year, поступившись Shortcuts від Apple. У розділі Made with Product Hunt API третє місце отримав сервіс Upvote Bell від українця Миколи Сябренка. Сервіс дозволяє в реальному часі відстежувати статистику проектів на Product Hunt. Ще один додаток Андрія Азімова, утиліта Make OS X Great Again, посіло третє місце в розділі Lifehack.

Повний список переможців можна переглянути за посиланням.

Нагадаємо, що минулоріч 2 українські стартапи перемоглиДва українські стартапи перемогли на конкурсі в Данії на конкурсі University Startup World Cup у Данії.

Проект сумських винахідників — «FoodBIOPack» — переміг у номінації «Sustainability Award». Він пропонує вирішення проблеми забруднення навколишнього середовища пластиковими відходами. Так, вчені розробили еко-пакування для харчових продуктів, яке надалі можна використовувати як органічне добриво. Вже під час конкурсу ідея українських дослідників зацікавила потенційних інвесторів з Португалії, Єгипту і Данії.

Учені вінницького університету презентували проект «Vibration Mill Development For Mechanoactivation Of Loose Material». Він описує технологію подрібнення сипучих речовин до розміру часток від 5 до 50 мікрометрів, що в п’ять разів тонші за людську волосину. Стартап здобув перемогу у номінації «Social Media Award».