fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Два українські стартапи перемогли на конкурсі в Данії

Dva ukraїnśki startapy peremogly na konkursi v Daniї
Два стартапи вчених з Сум та Вінниці перемогли на конкурсі University Startup World Cup у столиці Данії Копенгагені. У конкурсі взяли участь майже 70 університетів з понад 40 країн світу
Dva startapy včenyh z Sum ta Vinnyci peremogly na konkursi University Startup World Cup u stolyci Daniї Kopengageni. U konkursi vzjaly učasť majže 70 universytetiv z ponad 40 kraїn svitu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Стартап-проекти вчених з Вінниці та Сум здобули перші місця у міжнародному конкурсі стартапів University Startup World Cup, який проходив у Копенгагені (Данія). Обидва проекти-переможці змогли долучитися до конкурсу як фіналісти Всеукраїнського фестивалю інновацій, який Міністерство освіти і науки України проводило у травні 2018-го. Що відомо про українських винахідників у Копенгагені. Загалом Україну представляли 4 команди винахідників: OWAY, Київський національний університет імені Тараса Шевченка; Embolin, Startup Kiev; FoodBIOPack, Сумський національний аграрний університет; Vibration Mill Development For Mechanoactivation Of Loose Material, Вінницький національний аграрний університет. Проект сумських винахідників — FoodBIOPack — переміг у номінації Sustainability Award. Він пропонує вирішення проблеми забруднення навколишнього середовища пластиковими відходами. Так, вчені розробили еко-пакування для харчових продуктів, яке надалі можна використовувати як органічне добриво. Вже під час конкурсу ідея українських дослідників зацікавила потенційних інвесторів з Португалії, Єгипту і Данії. Учені вінницького університету презентували проект Vibration Mill Development For Mechanoactivation Of Loose Material. Він описує технологію подрібнення сипучих речовин до розміру часток від 5 до 50 мікрометрів, що в п’ять разів тонші за людську волосину. Стартап здобув перемогу у номінації Social Media Award. Нагадаємо, що Фонд u.ventures, заснований Western NIS Enterprise Fund, виступив у ролі венчурного інвестора для трьох стартапів з України. Стартап 3DLook, створений в 2016 році підприємцем з Одеси Вадимом Роговським (співзасновником Clickky), займається розробкою технології сканування і вимірювання людського тіла за допомогою двох фотографій зі смартфонів, використовуючи штучний інтелект, нейронні мережі і новітні технології 3D. Відкритий у Львові в 2014 році проект YouTeam задуманий як платформа для аутстафінгу. Це — процедура винаймання технічного персоналу у компанії, що займаються розробкою програмного забезпечення. Pufetto — один з лідерів на ринку електронної комерції в сегменті продажу меблів, котрий дозволяє клієнтам власноруч створювати дизайн своїх меблів (диванів, крісел, ліжок) на базі своєї онлайн-платформи з подальшою доставкою їх до дверей протягом 3-4 тижнів. Pufetto реалізує меблі не лише через онлайн-платформу, а й через шоу-руми в Україні та Німеччині.
Реклама 👇 Замовити

Стартап-проекти вчених з Вінниці та Сум здобули перші місця у міжнародному конкурсі стартапів University Startup World Cup, який проходив у Копенгагені (Данія). Обидва проекти-переможці змогли долучитися до конкурсу як фіналісти Всеукраїнського фестивалю інновацій, який Міністерство освіти і науки України проводило у травні 2018-го.

Що відомо про українських винахідників у Копенгагені

Загалом Україну представляли 4 команди винахідників:

  • «OWAY», Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
  • «Embolin», Startup Kiev;
  • «FoodBIOPack», Сумський національний аграрний університет;
  • «Vibration Mill Development For Mechanoactivation Of Loose Material», Вінницький національний аграрний університет.

Проект сумських винахідників — «FoodBIOPack» — переміг у номінації «Sustainability Award». Він пропонує вирішення проблеми забруднення навколишнього середовища пластиковими відходами. Так, вчені розробили еко-пакування для харчових продуктів, яке надалі можна використовувати як органічне добриво. Вже під час конкурсу ідея українських дослідників зацікавила потенційних інвесторів з Португалії, Єгипту і Данії.

Учені вінницького університету презентували проект «Vibration Mill Development For Mechanoactivation Of Loose Material». Він описує технологію подрібнення сипучих речовин до розміру часток від 5 до 50 мікрометрів, що в п’ять разів тонші за людську волосину. Стартап здобув перемогу у номінації «Social Media Award».

Нагадаємо, що Фонд u.ventures, заснований Western NIS Enterprise Fund, виступивДва українські стартапи перемогли на конкурсі в Данії 1U.Ventures інвестував $1,15 млн у 3 українських стартапи у ролі венчурного інвестора для трьох стартапів з України. Стартап 3DLook, створений в 2016 році підприємцем з Одеси Вадимом Роговським (співзасновником Clickky), займається розробкою технології сканування і вимірювання людського тіла за допомогою двох фотографій зі смартфонів, використовуючи штучний інтелект, нейронні мережі і новітні технології 3D.

Відкритий у Львові в 2014 році проект YouTeam задуманий як платформа для аутстафінгу. Це — процедура винаймання технічного персоналу у компанії, що займаються розробкою програмного забезпечення.

Pufetto — один з лідерів на ринку електронної комерції в сегменті продажу меблів, котрий дозволяє клієнтам власноруч створювати дизайн своїх меблів (диванів, крісел, ліжок) на базі своєї онлайн-платформи з подальшою доставкою їх «до дверей» протягом 3-4 тижнів. Pufetto реалізує меблі не лише через онлайн-платформу, а й через шоу-руми в Україні та Німеччині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: