Представляли Україну на всесвітньому етапі команди, які посіли перші місця у національному відборі в Києві. На часі дізнатися про переможців на Всесвітній Олімпіаді.
Що відомо про українських переможців
В результаті перше місце у Студентській категорії (від 17 до 25 років) зайняли Олексій Ткаченко, Микола Серветник, Сергій Шелех з команди «Banana Milkshake». Єгор Лінов та Тимофій Сагатий з команди «Yellow Cat» зайняли восьме місце. Це найкращий результат українських команд за останні 10 років.
Програми з робототехніки охоплюють 282 школи України. В програмі беруть участь понад 2679 дітей, які упродовж 312 год на рік займаються створенням робототехнічних рішень.
«Ми раді, що українці отримали можливість стати лідерами світового ком’юніті з робототехніки і підключитися до вирішення глобальних проблем за допомогою робототехніки», — розповіла Оксана Стоєцька, керівник Всеукраїнського робототехнічного STEM-фестивалю Robotica і організатор поїздки української команди на WRO у Таїланді.
Нагадаємо, що у Львівській політехніці дієЯк виглядає Лабораторія інтернету речей Львівської Політехніки Лабораторія інтернету речей. Через 2 роки з моменту запровадження у Львівській Політехніці освітньої програми ІоТ, Львівський ІТ Кластер спільно з українськими ІТ-компаніями відкрив Лабораторію інтернету речей.
В лабораторії зараз займаються студенти, що навчаються на програмі ІоТ. Тут облаштували 14 робочих місць, обладнаних комп’ютерами та приладами, необхідними для створення та конструювання «розумних пристроїв».
Студенти використовують осцилографи, мікропроцесори, мікроконтроллери, діоди. Тут є все, щоб працювати як над спільними завданнями, так і над розробкою власних проектів. За інноваційною програмою вже навчаються 2 курси.