fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Як виглядає Лабораторія інтернету речей Львівської Політехніки

Jak vygljadaje Laboratorija internetu rečej Lvivśkoї Politehniky
В 5-тому корпусі Львівської Політехніки тривають пари. Поміж нескінченних білих коридорів знаходимо саме ту аудиторію, про яку гудить увесь університет вже два тижні – кабінет 605а. Що там чекає на любителів експериментувати?
V 5-tomu korpusi Lvivśkoї Politehniky tryvajuť pary. Pomiž neskinčennyh bilyh korydoriv znahodymo same tu audytoriju, pro jaku gudyť uveś universytet vže dva tyžni – kabinet 605a. Ščo tam čekaje na ljubyteliv eksperymentuvaty?
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Через 2 роки з моменту запровадження у Львівській Політехніці освітньої програми  ІоТ, Львівський ІТ Кластер спільно з українськими ІТ-компаніями відкрив Лабораторію інтернету речей. Це один з кроків, запланованих Кластером: за словами Степана Веселовського, їхня місія – зробити найкращу технологічну освіту в Україні, а саме у Львові. Навіщо все це. Ми хочемо відродити у Львові інженерну культуру, яку за роки ранньої незалежності ми втратили. Бути інженером знову стане модно, – пояснює Степан. Для цього Львівський IT-кластер змінює неефективні бакалаврські програми від першого курсу до останнього. Вони запрошують викладачів з індустрії, змінюють навчальні курси і додають сучасну інфраструктуру. Серед них — лабораторії, де студенти практикуватимуться. Розроблені програми затверджується Міністерством освіти. Хто та як може використовувати лабораторію. В лабораторії зараз займаються студенти, що навчаються на програмі ІоТ. Тут облаштували 14 робочих місць, обладнаних комп’ютерами та приладами, необхідними для створення та конструювання розумних пристроїв. Студенти використовують осцилографи, мікропроцесори, мікроконтроллери, діоди. Тут є все, щоб працювати як над спільними завданнями, так і над розробкою власних проектів. За інноваційною програмою вже навчаються 2 курси. Відтепер в аудиторії 605а Львівської Політехніки викладачі розповідатимуть про новітні технології, а студенти бігтимуть на лабораторні заняття з предметів Мікроконтролери, Сенсори і виконавчі механізми, Електроніка і цифрова схемотехніка. Інші програми Кластера у Львові. Читатйте також: Головні тренди штучного інтелекту, великих даних та IoT у 2017 році. Окрім програми Інтернет речей, Львівський IT-кластер запустив 4 інші програми: Інтернет речей та система штучного інтелекту в Політехніці, Data Science & Intelligent Systems на факультеті електроніки у ЛНУ ім. Івана Франка, а на факультеті прикладної математики ЛНУ – Data Science і Computer Science. Вже у вересні 2018 року студенти виступатимуть на ще три нових напрямки: Робототехніка, Бізнес-аналітика та Data Science, Кібербезпека.
23.03.2018,14:33
0
Львівський ІТ Кластер
Реклама 👇 Замовити

Через 2 роки з моменту запровадження у Львівській Політехніці освітньої програми  ІоТ, Львівський ІТ Кластер спільно з українськими ІТ-компаніями відкрив Лабораторію інтернету речей. Це один з кроків, запланованих Кластером: за словами Степана ВеселовськогоЯк виглядає Лабораторія інтернету речей Львівської Політехніки 1Степан Веселовський, CEO Lviv IT Cluster: «Більшість проблем у нашій країні — через брак комунікації», їхня місія – зробити найкращу технологічну освіту в Україні, а саме у Львові.

Навіщо все це

«Ми хочемо відродити у Львові інженерну культуру, яку за роки ранньої незалежності ми втратили. Бути інженером знову стане модно», – пояснює Степан.

Для цього Львівський IT-кластер змінює неефективні бакалаврські програми від першого курсу до останнього. Вони запрошують викладачів з індустрії, змінюють навчальні курси і додають сучасну інфраструктуру. Серед них — лабораторії, де студенти практикуватимуться. Розроблені програми затверджується Міністерством освіти.

Хто та як може використовувати лабораторію

В лабораторії зараз займаються студенти, що навчаються на програмі ІоТ. Тут облаштували 14 робочих місць, обладнаних комп’ютерами та приладами, необхідними для створення та конструювання «розумних пристроїв».

Студенти використовують осцилографи, мікропроцесори, мікроконтроллери, діоди. Тут є все, щоб працювати як над спільними завданнями, так і над розробкою власних проектів. За інноваційною програмою вже навчаються 2 курси.

01/ 03
Робочий процес

Відтепер в аудиторії 605а Львівської Політехніки викладачі розповідатимуть про новітні технології, а студенти бігтимуть на лабораторні заняття з предметів «Мікроконтролери», «Сенсори і виконавчі механізми», «Електроніка і цифрова схемотехніка».

Інші програми Кластера у Львові

Читайте також: Головні тренди штучного інтелекту, великих даних та IoT у 2017 році

Окрім програми «Інтернет речей», Львівський IT-кластер запустив 4 інші програми:

  • Інтернет речей та система штучного інтелекту в Політехніці,
  • Data Science & Intelligent Systems на факультеті електроніки у ЛНУ ім. Івана Франка,
  • а на факультеті прикладної математики ЛНУ – Data Science і Computer Science.

Вже у вересні 2018 року студенти виступатимуть на ще три нових напрямки:

  • Робототехніка,
  • Бізнес-аналітика та Data Science,
  • Кібербезпека.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: