Mastercard запустила в Україні розрахунки балами

Čytaty latynkoju
Mastercard запустила в Україні розрахунки балами

Програма винагород Mastercard діє з 2012 року та доступна для клієнтів 9-ти банків. У вересні 2018 року виповнилося три роки з моменту підключення клієнтів KredoBank до програми. За період дії програми держателі карток Mastercard від KredoBank зробили майже 85 тисяч замовлень подарунків, а найпопулярнішими замовленнями стали сертифікати мережі супермаркетів, професійний набір інструментів, мультиварка, портативні батареї та дитячі іграшки.

Як працює нова опція 

Скористатися перевагами нового функціоналу «Оплата балами» зможуть держателі будь-яких карток Mastercard від KredoBank для фізичних осіб (окрім держателів картки Złotówka). Для того, щоб розрахуватися накопиченими балами з карткою Mastercard від KredoBank, перед кожною покупкою необхідно зайти на сайт www.rewards.mastercard.ua, увімкнути оплату балами в Особистому кабінеті та оплатити покупку на суму понад 100 грн. Після розрахунку на картку користувача повернеться повна сума покупки або її частина — залежить від того, скільки балів було на рахунку учасника програми.

Скористатися перевагами нового функціоналу можна буде за умови, якщо на рахунку користувача буде не менше 300 балів. Процес накопичення балів для держателів карток KredoBank залишається незмінним: за будь-які розрахунки карткою в торгових точках та інтернеті учаснику нараховується 1 бал за кожні 12 грн покупки.

Нагадаємо, що Mastercard запустилаMastercard запустила в Україні безготівкові розрахунки за каву та снеки з автоматів в Україні безготівкові розрахунки за каву та каву та снеки з автоматів. За допомогою додатку необхідно лише відсканувати QR-код на апараті й оплатити покупку, обравши картку з наявних у гаманці Masterpass. Це можуть бути картки різних платіжних систем. Гарантом безпеки платежів виступає Mastercard. Таке рішення дозволяє інтегрувати QR-код для оплати у будь-який торговий автомат незалежно від типу та моделі.