fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Mastercard запустила в Україні безготівкові розрахунки за каву та снеки з автоматів

Mastercard zapustyla v Ukraїni bezgotivkovi rozrahunky za kavu ta sneky z avtomativ
В Україні запустили оплату у торгових автоматах  за допомогою QR-коду — з Masterpass. Як інформують у Mastercard, українці зможуть сплачувати за їжу і напої у вендингових апаратах безготівково: за допомогою QR-коду зі смартфона, картками різних платіжних систем
V Ukraїni zapustyly oplatu u torgovyh avtomatah  za dopomogoju QR-kodu — z Masterpass. Jak informujuť u Mastercard, ukraїnci zmožuť splačuvaty za їžu i napoї u vendyngovyh aparatah bezgotivkovo: za dopomogoju QR-kodu zi smartfona, kartkamy riznyh platižnyh system
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія Mastercard спільно з ProstoPay та Банком Восток запустили оплату за допомогою QR-коду у вендингових апаратах. Оплата відбувається  безготівково через додаток ProstoPay, в який інтегровано платформу цифрових гаманців Masterpass. Більше про безготівкову оплату . За допомогою додатку необхідно лише відсканувати QR-код на апараті й оплатити покупку, обравши картку з наявних у гаманці Masterpass. Це можуть бути картки різних платіжних систем. Гарантом безпеки платежів виступає Mastercard. Таке рішення дозволяє інтегрувати QR-код для оплати у будь-який торговий автомат незалежно від типу та моделі. Оплата за допомогою QR-коду вже працює на перших 100 вендингових апаратах у Києві. Як користуватися сервісом. Для того щоб скористатися сервісом, необхідно завантажити додаток ProstoPay в Google Play або App Store та зареєструватися. Якщо у користувача вже є цифровий гаманець Masterpass, система автоматично розпізнає його і дасть змогу користуватись раніше доданими банківськими картками. Окрім цього, створити гаманець і додати картки будь-якого українського банку різних платіжних систем можна одразу через додаток ProstoPay. Користувачу необхідно лише один раз ввести дані картки для оплати. В майбутньому повторно вводити реквізити картки (CVC-2 код, номер картки тощо) не потрібно. Процес оплати через QR-код такий: необхідно через додаток ProstoPay відсканувати QR-код на вендинговому апараті; обрати потрібний товар; отримати суму до сплати на телефон та підтвердити оплату з Masterpass; вендинговий апарат видасть покупку. Ринок вендингових автоматів в Україні налічує понад 18 000 апаратів. Раніше, у 2016 році, завдяки Mastercard та партнерам у вендингових апаратах було запущено рішення для безконтактних оплат. До слова, про те, як у ЄС відмовляються від готівки на користь безконтакту — в нашому матеріалі.
Реклама 👇 Замовити

Компанія Mastercard спільно з ProstoPay та «Банком Восток» запустили оплату за допомогою QR-коду у вендингових апаратах. Оплата відбувається  безготівково через додаток ProstoPay, в який інтегровано платформу цифрових гаманців Masterpass.

Більше про безготівкову оплату 

За допомогою додатку необхідно лише відсканувати QR-код на апараті й оплатити покупку, обравши картку з наявних у гаманці Masterpass. Це можуть бути картки різних платіжних систем. Гарантом безпеки платежів виступає Mastercard. Таке рішення дозволяє інтегрувати QR-код для оплати у будь-який торговий автомат незалежно від типу та моделі.
Оплата за допомогою QR-коду вже працює на перших 100 вендингових апаратах у Києві.

Як користуватися сервісом

Для того щоб скористатися сервісом, необхідно завантажити додаток ProstoPay в Google Play або App Store та зареєструватися. Якщо у користувача вже є цифровий гаманець Masterpass, система автоматично розпізнає його і дасть змогу користуватись раніше доданими банківськими картками. Окрім цього, створити гаманець і додати картки будь-якого українського банку різних платіжних систем можна одразу через додаток ProstoPay. Користувачу необхідно лише один раз ввести дані картки для оплати. В майбутньому повторно вводити реквізити картки (CVC-2 код, номер картки тощо) не потрібно.

Процес оплати через QR-код такий:

  1. необхідно через додаток ProstoPay відсканувати QR-код на вендинговому апараті;
  2. обрати потрібний товар;
  3. отримати суму до сплати на телефон та підтвердити оплату з Masterpass;
  4. вендинговий апарат видасть покупку.

Ринок вендингових автоматів в Україні налічує понад 18 000 апаратів. Раніше, у 2016 році, завдяки Mastercard та партнерам у вендингових апаратах було запущено рішення для безконтактних оплат.

До слова, про те, як у ЄС відмовляються від готівки на користь «безконтакту» — в нашому матеріаліMastercard запустила в Україні безготівкові розрахунки за каву та снеки з автоматів 1У ЄС відмовляються від готівки на користь «безконтакту» — дані Mastercard.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: