Kasta переходить в бік мобільного ритейлу та покриє усі невеликі міста — менеджмент

Čytaty latynkoju
Kasta переходить в бік мобільного ритейлу та покриє усі невеликі міста — менеджмент

За словами представників компанії, основний трафік Kasta на цей момент – це мобільний додаток, де купівлю товарів здійснює 60% замовників. Окрім мобільного додатку, для просування ритейлер також використовує push-сповіщення. Про це повідомив директор ланцюгу постачання Олег Трембицький.

Як Kasta розвиває доставку та які має плани стосовно українського ринку

Станом на вересень 2018 року Kasta співпрацює з 2 кур’єрськими службами — Meest-Express і «Нова Пошта». У компанії є власна кур’єрська служба, яка знаходиться на пілотній стадії запуску, зазначив Олег Трембицький. У компанії також заявили про готовність зробити доставку по Києву за 24 години, і 72 години – по Україні.

У Kasta вже є 99 відділень по Україні, ще в липні 2018-го їхня кількість налічувала 75. У жовтні цього ж року планують відкриття 100-го. Відділення видачі розташовані в 40 містах України, з них 29 — у Києві, 8 — в Одесі, і по 7-8 відділень — у Харкові та Дніпрі. Зараз в планах компанії є вихід за межі столиці до невеликих міст у всіх регіонах України.

«Завдання Kasta – не дати шматочок e-commerce в Україні на поталу Alibaba і Amazon і бути представником України на світовому IT-ринку зі своїм e-commerce продуктом», — зазначила у розмові з Retailers PR-директорка компанії Наталія Логвин. Kasta навряд чи б вдалося конкурувати зі світовими інтернет-гігантами, але, за словами Логвин, війна і корупція в Україні зупиняє ці компанії. «Ми не дуже боїмося Alibaba, так як у нас немає плану В, на відміну від них. Ми розробляємо план, як тут залишитися і як завоювати ринок», — заявила вона. Також в компанії прагнуть стати лідером ритейлу у 2020 році.

Нагадаємо, раніше ми інформувалиУкраїнський онлайн-ритейлер modnaKasta змінив назву та концепцію про зміну назви та концепції цього українського ритейлера.