fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український онлайн-ритейлер modnaKasta змінив назву та концепцію

Ukraїnśkyj onlajn-rytejler modnaKasta zminyv nazvu ta koncepciju
modnaKasta провела зміну назви. Відтепер онлайн-ритейлер називатиметься Kasta. Сайт також переїхав на новий домен kasta.ua, розповіла журналістам Retailers.ua керівник проекту ренеймінгу Євгена Нагай
modnaKasta provela zminu nazvy. Vidteper onlajn-rytejler nazyvatymeťsja Kasta. Sajt takož pereїhav na novyj domen kasta.ua, rozpovila žurnalistam Retailers.ua kerivnyk proektu renejmingu Jevgena Nagaj
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами представниці компанії, прийнято рішення зберегти спадковість та айдентику попереднього бренду — колір, шрифт та частину лого. 72 відділення онлайн-ритейлера протягом червня 2018 року теж пройдуть ребрендинг. Перехід до нової назви, за словами Нагай, був невідворотним, бо компанія почала збільшувати категорію товарів, котрі не були повязані виключно з модними речами. На часі дізнатися більше про оновлену концепцію. Як запроваджуватимуть нову концепцію. З минулої пятниці постійних користувачів Kasta почали сповіщати про зміни за допомогою електронної розсилки та повідомлень у месенджерах. Згідно із медіапланом, компанія протягом місяця очікує, що 70% онлайн-покупців знатимуть про бренд Каsta. Далі буде проведене дослідження, за результатами якого ритейлер будуватиме подальшу комунікацію. Починаючи з квітня 2018-го Kasta почала перехід до змішаної бізнес-моделі: крім акціонних моделей, вона також має тепер каталог із постійним асортиментом. До кінця 2018 року компанія планує збільшити кількість доступних артикулів до 1 млн, а також посилити свою присутність в категоріях дитячих товарів, меблів, речей для дому. Нагадаємо, раніше ми сповіщали вас про те, що польський ритейлер продав магазини у Польщі, аби відкрити їх в Україні.
Реклама 👇 Замовити

За словами представниці компанії, прийнято рішення зберегти спадковість та айдентику попереднього бренду — колір, шрифт та частину лого. 72 відділення онлайн-ритейлера протягом червня 2018 року теж пройдуть ребрендинг. Перехід до нової назви, за словами Нагай, був невідворотним, бо компанія почала збільшувати категорію товарів, котрі не були пов’язані виключно з модними речами. На часі дізнатися більше про оновлену концепцію.

Як запроваджуватимуть нову концепцію

З минулої п’ятниці постійних користувачів Kasta почали сповіщати про зміни за допомогою електронної розсилки та повідомлень у месенджерах. Згідно із медіапланом, компанія протягом місяця очікує, що 70% онлайн-покупців знатимуть про бренд Каsta. Далі буде проведене дослідження, за результатами якого ритейлер будуватиме подальшу комунікацію. Починаючи з квітня 2018-го Kasta почала перехід до змішаної бізнес-моделі: крім акціонних моделей, вона також має тепер каталог із постійним асортиментом. До кінця 2018 року компанія планує збільшити кількість доступних артикулів до 1 млн, а також посилити свою присутність в категоріях дитячих товарів, меблів, речей для дому.

Нагадаємо, раніше ми сповіщалиУкраїнський онлайн-ритейлер modnaKasta змінив назву та концепцію 1Взуттєвий ритейлер CCC продав магазини у Польщі, аби відкрити їх в Україні вас про те, що польський ритейлер продав магазини у Польщі, аби відкрити їх в Україні.

Джерело: Retailers.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: