На українському медіаринку з’явилося нове суспільно-ділове видання

Čytaty latynkoju
На українському медіаринку з’явилося нове суспільно-ділове видання

Попри широку тематику, команда проекту зазначає, що пише про людей, а не про абстрактні явища. «Ми слухаємо всіх, розмовляємо з усіма, коректно відображаємо точки зору всіх сторін. Ми точні й неупереджені; до всіх героїв ми ставимося однаково критично і шанобливо. Ми не плутаємо журналістику з політичним або соціальним активізмом. Ми стежимо за конфліктами інтересів. Ми іронічні, але нікого не висміюємо і нічого не вигукуємо. У нас немає партійної приналежності. Ми не за правих і не за лівих. Ми за факти, логіку і здоровий глузд», — зазначено на сайті видання.

Хто працює у команді та фінансує проект

Редакцію проекту розташовано у Києві. Шеф-редактором проекту стала Катерина Коберник. Раніше вона була відома як заступниця директора департаменту нових медіа холдингу «1+1 медіа». Головним редактором сайту став Гліб Гусєв. Він відомий як куратор у Київській академії медіамистецтв, радіоведучий «Радіо Аристократи» та колишній заступник головного редактора у виданні Esquire Ukraine.

Щодо джерел фінансування, у своєму мікроблозі команда видання «The Бабель» зазначила про начебто приналежність відомого мільярдера Ігоря Коломойського до числа інвесторів (наскільки ця інформація є достовірною, перевірити не вдалося):

Раніше ми інформувалиВ Україні відоме музичне медіа стало сайтом про креативні індустрії про перетворення відомого музичного сайту Karabas LIVE на онлайн-ресурс про креативні індустрії.