fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні відоме музичне медіа стало сайтом про креативні індустрії

V Ukraїni vidome muzyčne media stalo sajtom pro kreatyvni industriї
Онлайн-видання Karabas LIVE перетворене на медіа про креативні індустрії, інновації та міське життя. Про це повідомила команда проекту
Onlajn-vydannja Karabas LIVE peretvorene na media pro kreatyvni industriї, innovaciї ta miśke žyttja. Pro ce povidomyla komanda proektu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Із 12 вересня онлайн-журнал Karabas LIVE працюватиме у новому форматі з розширеною тематикою. З медіа про музичну культуру ресурс перетворено на майданчик про творчість в цілому, інновації та міське життя. У команді проекту зазначають, що це — природній шлях еволюції видання та результат розширення команди. Як тепер працюватиме це медіа. Нам давно було тісно в рамках музичного журналу. У світі, який стрімко перетворюється в глобальну мережу, де все повязано з усім, складно всидіти в окремій кімнаті. Пульс часу відчувається точніше, коли ти не обмежений у рухах, — пояснив зміни головний редактор видання Ігор Панасов. Ключовою темою журналу залишається музика. Тому в оновленому Karabas LIVE є окремий розділ MUSIC. Крім нього, в меню видання є ще 4 розділи: SHOW — кіно, серіали, спортивні заходи, виставки, спектаклі тощо. DAILY — місто та йго повсякдення (їжа, мандри, стосунки, здоровий спосіб життя та освіта). TECH — інновації, медіа, технології, інтернет. TODAY — інформація про актуальні події у всіх тематиках. Нам вдалося зібрати сильну та різнопланову редакцію. Є бажання зростати якісно та кількісно щодо аудиторії, яка нас читає. Усі сфери, про які ми будемо писати, нерозриво повязані між собою. Ми змінюємо не лише тематику видання, але й зовнішній вигляд, — прокоментував зміни Олексій Бондаренко, заступник головного редактора видання та керівник розділу Tech. Онлайн-журнал Karabas LIVE запустили у листопаді 2016 року. Ключовий інвестор — квитковий оператор Karabas.com. Україномовної версії видання не має. Нагадаємо, раніше ми розповідали про запуск нового українського онлайн-видання про якість життя.
Реклама 👇 Замовити

Із 12 вересня онлайн-журнал Karabas LIVE працюватиме у новому форматі з розширеною тематикою. З медіа про музичну культуру ресурс перетворено на майданчик про творчість в цілому, інновації та міське життя. У команді проекту зазначають, що це — природній шлях еволюції видання та результат розширення команди.

Як тепер працюватиме це медіа

«Нам давно було тісно в рамках музичного журналу. У світі, який стрімко перетворюється в глобальну мережу, де все пов’язано з усім, складно всидіти в окремій кімнаті. Пульс часу відчувається точніше, коли ти не обмежений у рухах», — пояснив зміни головний редактор видання Ігор Панасов. Ключовою темою журналу залишається музика. Тому в оновленому Karabas LIVE є окремий розділ MUSIC. Крім нього, в меню видання є ще 4 розділи:

  • SHOW — кіно, серіали, спортивні заходи, виставки, спектаклі тощо.
  • DAILY — місто та йго повсякдення (їжа, мандри, стосунки, здоровий спосіб життя та освіта).
  • TECH — інновації, медіа, технології, інтернет.
  • TODAY — інформація про актуальні події у всіх тематиках.

«Нам вдалося зібрати сильну та різнопланову редакцію. Є бажання зростати якісно та кількісно щодо аудиторії, яка нас читає. Усі сфери, про які ми будемо писати, нерозриво пов’язані між собою. Ми змінюємо не лише тематику видання, але й зовнішній вигляд», — прокоментував зміни Олексій Бондаренко, заступник головного редактора видання та керівник розділу Tech. Онлайн-журнал Karabas LIVE запустили у листопаді 2016 року. Ключовий інвестор — квитковий оператор Karabas.com. Україномовної версії видання не має.

Karabas LIVE перезапустили у форматі медіа про креативні індустрії та інновації

Нагадаємо, раніше ми розповідалиВ Україні відоме музичне медіа стало сайтом про креативні індустрії 1На українському медіаринку з’явилося онлайн-видання про якість життя про запуск нового українського онлайн-видання про якість життя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: