Українська благодійна онлайн-платформа виграла у конкурсі від Європарламенту

Čytaty latynkoju
Українська благодійна онлайн-платформа виграла у конкурсі від Європарламенту

Днями стали відомі результати конкурсу SME Star Awards, який підтримує розвиток малого та середнього бізнесу, потенціал та важливість ідеї для розвитку громадського суспільства Європейського Союзу. У категорії SME Star Neighbour Award перемогла українська команда Першої благодійної торгової платформи «Мурахи».

Що варто знати про конкурс та те, як працює платформа

У 2018-му вперше запровадили нову номінацію, яка дала змогу окрім країн ЄС долучитись і сусіднім державам. 
Як зазначили організатори, головною ідеєю конкурсу є можливість малим та середнім бізнесам заявити про себе, адже вони складають 99% всього бізнес-сектору та допомагають розвитку економіки. Кожен представник Європарламенту міг подати на участь проекти свого регіону. Український проект на конкурсі був представлений євродепутатом Міхалем Боні, частим адвокатом України в Європарламенті та адептом діджиталізації.

Перша благодійна торгова платформа Мурахи була створена 2015 року. Це — доброчинний маркет-плейс, де будь-хто може продати що завгодно, а всі виручені кошти з прибутку направляються на вирішення соціальних проблем. Платформа за час існування співпрацює з 8 благодійними фондами серед яких — «Краб», «Свічадо», Happy Paw та низка інших. Також були обрані переможці серед 12 категорій серед яких — діджитал, суспільство, навколишнє середовище, аграрна сфера. Нагородження відбудеться 17 жовтня 2018-го у Брюсселі в Європейському Парламенті.

Раніше ми розповідалиКомітет Європарламенту надає макрофінансову допомогу Україні про те, що Європарламент надасть макрофінансову допомогу Україні.