fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Комітет Європарламенту надає макрофінансову допомогу Україні

Komitet Jevroparlamentu nadaje makrofinansovu dopomogu Ukraїni
Комітет у закордонних справах Європейського парламенту ухвалив рішення про нову програму макрофінансової допомоги Україні
Komitet u zakordonnyh spravah Jevropejśkogo parlamentu uhvalyv rišennja pro novu programu makrofinansovoї dopomogy Ukraїni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Комітет у закордонних справах Європарламенту проголосував за надання макрофінансової допомоги для України, але додав поправку. На часі дізнатися, який нюанс є важливим для європейських парламентарів. Які умови отримання допомоги від Європи . Україна отримає макрофінансову допомогу, за словами журналіста, якщо будуть виконані певні вимоги до складу Центральної виборчої комісії. ЦВК має відображати політичний баланс, який представлятиме всі політичні сили. Особлива увага до тих партій, які представлені в Раді. Нагадаємо, що у березні Єврокомісія запропонувала Україні €1 млрд допомоги. Усі виплати за запропонованою програмою, включаючи першу, будуть залежати від реалізації реформ, спрямованих на усунення вразливостей, виявлених в українській економіці. Україна виконала 17 із 21 політичних зобов’язань, пов’язаних з третім траншем у розмірі €600 млн. Додамо, що європейські країни впевнено підтримували та продовжують підтримувати фінансово Україну. Так, нещодавно стало відомо про те, що Норвегія надає Україні €3,6 млн на реалізацію реформ. Із врахуванням цього внеску, загальний обсяг фінансової підтримки Норвегією План дій Ради Європи для України становить близько €4,6 млн. Як повідомлялося, Комітет міністрів Ради Європи 21 лютого затвердив План дій РЄ для України на 2018-2021 роки. Бюджет Плану дій становить €29,5 млн. А Скандинавські країни у своєму прагненні допомогти Україні зорієнтувалися на Східному регіоні. Уряд Норвегії та інших скандинавських країн додатково виділить майже €3,8 млн на нові проекти, спрямовані на підвищення енергоефективності соціальних об’єктів на Сході України.
Реклама 👇 Замовити

Комітет у закордонних справах Європарламенту проголосував за надання макрофінансової допомоги для України, але додав поправку. На часі дізнатися, який нюанс є важливим для європейських парламентарів.

Які умови отримання допомоги від Європи 

Україна отримає макрофінансову допомогу, за словами журналіста, якщо будуть виконані певні вимоги до складу Центральної виборчої комісії. ЦВК має відображати політичний баланс, який представлятиме всі політичні сили. Особлива увага до тих партій, які представлені в Раді.

Нагадаємо, що у березні Єврокомісія запропонувалаКомітет Європарламенту надає макрофінансову допомогу Україні 1Єврокомісія запропонувала Україні €1 млрд Україні €1 млрд допомоги. Усі виплати за запропонованою програмою, включаючи першу, будуть залежати від реалізації реформ, спрямованих на усунення вразливостей, виявлених в українській економіці. Україна виконала 17 із 21 політичних зобов’язань, пов’язаних з третім траншем у розмірі €600 млн.

Додамо, що європейські країни впевнено підтримували та продовжують підтримувати фінансово Україну. Так, нещодавно стало відомо про те, що Норвегія надаєКомітет Європарламенту надає макрофінансову допомогу Україні 2Норвегія надає Україні €3,6 млн на реалізацію реформ Україні €3,6 млн на реалізацію реформ. Із врахуванням цього внеску, загальний обсяг фінансової підтримки Норвегією План дій Ради Європи для України становить близько €4,6 млн. Як повідомлялося, Комітет міністрів Ради Європи 21 лютого затвердив План дій РЄ для України на 2018-2021 роки. Бюджет Плану дій становить €29,5 млн.

А Скандинавські країни у своєму прагненні допомогти Україні зорієнтувалисяКомітет Європарламенту надає макрофінансову допомогу Україні 3Скандинавські країни надають €3,8 млн для Східної України на Східному регіоні. Уряд Норвегії та інших скандинавських країн додатково виділить майже €3,8 млн на нові проекти, спрямовані на підвищення енергоефективності соціальних об’єктів на Сході України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: