Microsoft запускає сервіс розшифровки текстів

Čytaty latynkoju
Microsoft запускає сервіс розшифровки текстів

Функція, заснована на машинному навчанні, буде розшифровувати мовлення у текст і прив’язувати репліки до таймкоду. Про точну дата запуску нової функції поки не повідомляють, як і кількість підтримуваних мов.

Яка користь очікується від нової функції 

Це, а також удосконалена система розпізнавання об’єктів і тексту на фото, має поліпшити пошук за матеріалами. Наприклад, як вказує компанія, можна буде відшукати серед відсканованих чеків той, який вам видали при покупці — завдяки можливостям штучного інтелекту. Він також буде відповідати за нову панель на стартовому екрані OneDrive, куди будуть виводити релевантні, на думку сервісу, файли для роботи.

Серед інших нововведень, оголошених Microsoft, є статистика використання файлу, нові опції поширення файлів, а також покращений захист від шкідливих програм. Відзначимо, що раніше  Microsoft випустила додаток Your Phone, яке дублює контент з Android на ПК.

Також Microsoft запускає blockchain та смарт-контракти для авторських прав. EY та Microsoft розробили рішення для обслуговування будь-якої галузі, де інтелектуальна власність або активи отримали ліцензію для стороннього використання. Йдеться також про сфери, в яких відбувається сплата роялті на основі відповідних угод. Як саме це працюватиме, можна дізнатися за посиланнямMicrosoft запускає blockchain та смарт-контракти для авторських прав.