У Цукерберґа запустили систему оцінки онлайн-користувачів

Čytaty latynkoju
У Цукерберґа запустили систему оцінки онлайн-користувачів

В повідомленні видання йдеться про те, що ступінь благонадійності визначається за шкалою від нуля до одиниці. Систему налаштували таким чином, що вона відстежує, які користувачі частіше за інших скаржаться на публікації від оточення. Як повідомляють, подібну шкалу створили для боротьби з дезінформацією і фейками.

Як влаштовано систему

Представниця Facebook Тесса Ліонс повідомила, що останнім часом користувачі скаржаться керівництву соціальної мережі на «помилкову» інформацію лише через те, що вони не згодні з ідеєю публікації або налаштовані проти її автора: «Наприклад, якщо хтось повідомить нам, що стаття помилкова, і співробітник, який перевіряє достовірність, підтвердить цю інформацію, згодом ми будемо більш уважно стежити за повідомленнями про недостовірність статей від цієї людини», — зазначила Ліонс, коментуючи новину про систему оцінювання.

Раніше повідомляли, що соціальна мережа Facebook видалилаFacebook видалив 600+ сторінок, що займалися дезінформацією 652 сторінки в рамках боротьби з поширенням недостовірної інформації. Про те, як розпізнати фейкові новини та статті на сайтах можна почитатиЯк розпізнати фейкові новини та статті в нашому матеріалі.