Реклама

Banda Agency отримала ще шість нагород Red Dot

Čytaty latynkoju
Banda Agency отримала ще шість нагород Red Dot

Banda Agency 16 серпня разом з іншими українськими агентствами оголосила про перемогу в Red Dot. Втім, на цьому перемоги Banda не закінчилися. Колектив поділився іншими проектами, які також принесли  нагороди Red Dot.

Ребрендинг Comfy

«Новий брендинг — повністю про емоції. Він символізує радість покупки, відчуття від отримання нових крутих гаджетів. Ми з Comfy забрендіовалі щастя і назвали це Пуш. Це не просто фірмовий брендовий колір. Це перший брендовий матеріал. Він робить Comfy живим. Пуш може приймати будь-яку форму, перетворюватися в бренд-персонажа і взаємодіяти з продуктами», — прокоментували в агентстві.

Брендинг Bakehouse

Banda отримала дві нагороди за цей проект — в категоріях Corporate Identity і Packaging: «Ми зробили брендинг мінімалістичним, щоб не відволікати від головного — свіжої гарячої випічки. Усередині кожної упаковки Bakehouse ховається маленька пташка. Вона їсть крихти і додає брендингу емоційності та щирості».

Брендинг Bad Boy

«Bad Boy — це алкогольний магазин, розташований в Києві на Позняках. Там продаються високоякісні напої з усього світу. Але за характером — це бренд з темпераментом панка. Ми передали це в дизайні. Все просто, з гумором і з єдиним правилом — немає ніяких правил. Перший магазин-братан, якщо хочете».

Брендинг Yes, God, Yes

«Нам необхідно було створити айдентику, включаючи неймінг, персональний шрифт і візуальний стиль, які були б одночасно емоційними і фешенебельними. Головна ідея —  передати ці емоції, коли увірвала до біса дороге плаття за півціни. Відчуття, ніби шукала його все життя, і так, Господи, так — воно твоє».

Ребрендинг OККO

За цей проект Banda отримала нагороду Best of Contest Award. Це означає, що агентство ще може поборотися за гран-прі фестивалю.

«Нова стратегія змінила не тільки тон комунікації ОККО, а й візуальний стиль. Раніше всі елементи дизайну були різними, розробленими під окремі рекламні кампанії. Необхідно було зібрати все в єдину концепцію. Центральний елемент елемент, який об’єднує концепцію 1  це «О». «О! Є ідея!», «О! Так може на каву?», «О! Так може в Італію на травневі?». А ще «О»  — це ОККО, тому що хороші ідеї приходять в хорошому місці».

Нагадаємо, бренд України Ukraine Now від рекламного агентства Banda Agency отримавБренд України від Banda Agency отримав нагороду Red Dot Design престижну премію Red Dot Design Award.