Uber пропонує українським користувачам прогулянку на човні

Čytaty latynkoju
Uber пропонує українським користувачам прогулянку на човні

За повідомленням «ЦТС», послуга Uber щодо замовлення човна в Україні буде доступна всього один день — 19 серпня з 12:30 до 20:00. Скористатися нею можна лише на території Києва. Човен вирушатиме на прогулянку Дніпром.

Як працюватиме незвичний сервіс від Uber

Щоби замовити прогулянку Дніпром від компанії, необхідно відкрити мобільний додаток з 12:30 по 20:00 19 серпня та обрати відповідну послугу в головному меню. Опція буде доступною для тих, хто перебуватиме в центрі міста або на Подолі.

Щойно замовлення буде підтверджене, за пасажиром прибуде автівка, яка доставить його до причалу. Звідти усі охочі вирушать на прогулянку Дніпром. Вона триватиме 45 хвилин. Вартість послуги складе 100 грн (включаючи поїздку до місця проведення акції).

Сервіс UberBOAT вперше був запущений компанією у Стамбулі в 2015 році. Відтоді охочі покататися на човні можуть замовляти цей вид транспорту у більшості міст Європи, інформують у виданні «ЦТС».

Раніше ми повідомляли, що Uber запускаєUber запускає сервіс з прокату електровелосипедів у Німеччині сервіс з прокату електровелосипедів у Німеччині.