fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Uber запускає сервіс з прокату електровелосипедів у Німеччині

Uber zapuskaje servis z prokatu elektrovelosypediv u Nimeččyni
Uber запускає два нових продукти в Берліні: по прокату електричних велосипедів Jump і сервіс замовлення поїздок на електромобілях Uber Green. Про це повідомляє  ЦТС з посиланням на дані компанії
Uber zapuskaje dva novyh produkty v Berlini: po prokatu elektryčnyh velosypediv Jump i servis zamovlennja poїzdok na elektromobiljah Uber Green. Pro ce povidomljaje  CTS z posylannjam na dani kompaniї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сьогодні, 6 червня пройшла конференція в Берліні, на якій генеральний директор Uber Дара Хосровшахі повідомив про розширення сервісу по прокату електровелосипедів Jump на Європу, зокрема, на Німеччину. Крім того, в країні запускається сервіс замовлення електромобілів Uber Green. Що відомо про нові сервіси. Американська міжнародна компанія Uber вже запустила аналогічний сервіс в Мюнхені і сподівається розширити цю практику на інші німецькі міста. В квітні Uber домовилася про покупку компанії Jump, яка займається прокатом звичайних і електровелосипедів. Раніше Uber вже співпрацювала з Jump в Сан-Франциско, тепер компанія заявила про намір поширити прокат електровелосипедів по всьому світу. Як додав Хосровшахі, компанія поділяє важливі цілі тих 600 міст, де працює Uber. Прагнуть вирішувати одні й ті ж завдання, які хвилюють міста: боротьба з забрудненням повітря, зниження перевантаженості доріг і розширення доступу до більш екологічно чистим транспортним рішенням. Сьогодні я радий оголосити про запуск двох нових продуктів в Берліні, які є важливим першим кроком у розвитку нашого довгострокового партнерства з Німеччиною — нашого сервісу по прокату електричних велосипедів Jump і сервісу замовлення поїздок на електромобілях Uber Green. Наша команда докладає всіх зусиль, щоб Jump почав роботу в Берліні до кінця цього літа. Також ми плануємо почати роботу в інших містах Європи в найближчі місяці. Дара Хосровшахі. генеральний директор компанії Uber. Що таке Jump. Jump — це велосипеди, оснащені електропідтримкою, що забезпечує прискорення (до 30 км/год) при кожному натисканні на педаль. Це означає, що велосипедист може піднятися на пагорб, не докладаючи значних зусиль. Передбачено, що після завершення поїздки Jump мають бути закріплені на велостійки, щоб запобігти небезпечному або недбалому поводженню з боку користувачів. До слова, ми розбиралися в новому сервісі доставки їжі Uber Eats, який мав зявитися в Києві.
Реклама 👇 Замовити

Сьогодні, 6 червня пройшла конференція в Берліні, на якій генеральний директор Uber Дара Хосровшахі повідомив про розширення сервісу по прокату електровелосипедів Jump на Європу, зокрема, на Німеччину. Крім того, в країні запускається сервіс замовлення електромобілів Uber Green.

Що відомо про нові сервіси

Американська міжнародна компанія Uber вже запустила аналогічний сервіс в Мюнхені і сподівається розширити цю практику на інші німецькі міста. В квітні Uber домовилася про покупку компанії Jump, яка займається прокатом звичайних і електровелосипедів.

Раніше Uber вже співпрацювала з Jump в Сан-Франциско, тепер компанія заявила про намір поширити прокат електровелосипедів по всьому світу.

Як додав Хосровшахі, компанія поділяє важливі цілі тих 600 міст, де працює Uber. Прагнуть вирішувати одні й ті ж завдання, які хвилюють міста: боротьба з забрудненням повітря, зниження перевантаженості доріг і розширення доступу до більш екологічно чистим транспортним рішенням.

Сьогодні я радий оголосити про запуск двох нових продуктів в Берліні, які є важливим першим кроком у розвитку нашого довгострокового партнерства з Німеччиною — нашого сервісу по прокату електричних велосипедів Jump і сервісу замовлення поїздок на електромобілях Uber Green. Наша команда докладає всіх зусиль, щоб Jump почав роботу в Берліні до кінця цього літа. Також ми плануємо почати роботу в інших містах Європи в найближчі місяці

Дара Хосровшахі, генеральний директор компанії Uber

Що таке Jump

Jump — це велосипеди, оснащені електропідтримкою, що забезпечує прискорення (до 30 км/год) при кожному натисканні на педаль. Це означає, що велосипедист може піднятися на пагорб, не докладаючи значних зусиль. Передбачено, що після завершення поїздки Jump мають бути закріплені на велостійки, щоб запобігти небезпечному або недбалому поводженню з боку користувачів.

До слова, ми розбиралисяUber запускає сервіс з прокату електровелосипедів у Німеччині 1Що таке Uber Eats і навіщо він киянам в новому сервісі доставки їжі Uber Eats, який мав з’явитися в Києві.

Джерело: ЦТС

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: