Реклама

Мережа супермаркетів «Сільпо» запустила мобільний додаток

Čytaty latynkoju
Мережа супермаркетів «Сільпо» запустила мобільний додаток

Мережа продуктових супермаркетів «Сільпо» запустила фірмовий додаток для смартфонів. Він допомагатиме користуватися програмою «Власний Рахунок», яка зараз діє для покупців цієї мережі. Застосунки для iOS та Android покликані замінити собою пластикові картки. Відтепер інформацію можна відображати на касі з екрану.

Що варто нати про додаток для покупців «Сільпо»

Поки що в додатку немає інтеграції зі сховищем карток Passbook на iOS-пристроях. Програма генерує новий QR-код щоразу, коли покупець відкриває цифрову картку. Це може бути додатковою зручністю при безконтактних оплатах за допомогою смартфону.

Також користувач отримує сповіщення про «ціни тижня», пропозиції «власного імпорту» та інші товари. Можна переглянути акційні пропозиції конкретного магазину у вкладці «акції». Для цього достатньо обрати магазин мережі на мапі чи ввести вручну адресу потрібного супермаркету.

Винагорода у вигляді балів «Власний Рахунок» нараховується тепер безпосередньо в додаток, а акційні пропозиції оновлюються щотижня. Також в додатку зберігаються чеки покупця. До можливостей слід також віднести сканер штрихкодів, котрий дає змогу дізнатися ціну та наявність товару в конкретному магазині.

Мережа супермаркетів «Сільпо» запустила мобільний додаток

Мобільний додаток мережі супермаркетів доступний в App Store та Google Play.

Нагадаємо, раніше ми інформувалиVodafone запровадить віртуального сурдоперекладача у магазинах про плани Vodafone запровадити віртуального сурдоперекладача для своєї мережі магазинів.