fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Vodafone запровадить віртуального сурдоперекладача у магазинах

Vodafone zaprovadyť virtuaľnogo surdoperekladača u magazynah
із вересня 2018 року в магазинах мобільного оператора Vodafone можна буде скористатися послугами помічника для людей з вадами слуху. Для цього компанія запроваджує спеціальний додаток для смартфонів
iz veresnja 2018 roku v magazynah mobiľnogo operatora Vodafone možna bude skorystatysja poslugamy pomičnyka dlja ljudej z vadamy sluhu. Dlja ćogo kompanija zaprovadžuje speciaľnyj dodatok dlja smartfoniv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як інформує видання Technot, у магазинах Vodafone запровадять сервіс віртуального сурдоперекладача для обслуговування клієнтів з вадами слуху. Мобільний оператор уклав договір про таку послугу із українською компанією BeWarned, котра розробила таке рішення. Що варто знати про сурдоперекладача від Vodafone. Наприкінці 2017 року в магазинах Vodafone зявився сервіс з обслуговування клієнтів з вадами слуху. Сервіс працював в тестовому режимі в 5 магазинах Vodafone: в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі та Львові. Щоби скористатися сервісом, досить відсканувати спеціальний QR-код за допомогою свого смартфона і почати онлайн-чат з експертом магазину. У разі відсутності смартфона у клієнта в сервісі передбачено можливість онлайн -ерекладу жестової мови через додаток ConnectPro, встановлений на планшетах співробітників магазинів. Протягом 2 міс експерти магазинів Vodafone активно користувалися додатком ConnectPro для обслуговування клієнтів з вадами слуху. Завдяки цьому додатку і клієнти, і експерти відчували себе значно комфортніше. Адже для того, щоб якісно обслуговувати широку аудиторію клієнтів, співробітникам Vodafone іноді потрібні рідкісні навички (наприклад, знання мови жестів). Тому ми вирішили запустити цей сервіс в магазинах Vodafone. Підписання угоди про співпрацю — це також наша підтримка української компанії-розробника BeWarned, що спеціалізується на розробці сервісів для людей з обмеженнями слуху, - розповів Technot директор з продажу та абонентського обслуговування Vodafone Україна Євген Булах. Офіційний запуск сервісу для покупців з вадами слуху в магазинах Vodafone запланований на початок вересня 2018-го. Додаток ConnectPro створила українська компанія BeWarned. Її співзасновником та CEO є розробник з вадами слуху Віталій Потапчук. За його словами, такий додаток є унікальним рішенням на українському ринку для обміну повідомленнями та жестового спілкування для тих, хто не знає мови жестів. Раніше ми публікували матеріал про те, чому людям з порушеннями слуху варто спробувати себе в діджитал.
Реклама 👇 Замовити

Як інформує видання Technot, у магазинах Vodafone запровадять сервіс віртуального сурдоперекладача для обслуговування клієнтів з вадами слуху. Мобільний оператор уклав договір про таку послугу із українською компанією BeWarned, котра розробила таке рішення.

Що варто знати про сурдоперекладача від Vodafone

Наприкінці 2017 року в магазинах Vodafone з’явився сервіс з обслуговування клієнтів з вадами слуху. Сервіс працював в тестовому режимі в 5 магазинах Vodafone: в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі та Львові. Щоби скористатися сервісом, досить відсканувати спеціальний QR-код за допомогою свого смартфона і почати онлайн-чат з експертом магазину. У разі відсутності смартфона у клієнта в сервісі передбачено можливість онлайн -ерекладу жестової мови через додаток ConnectPro, встановлений на планшетах співробітників магазинів.

«Протягом 2 міс експерти магазинів Vodafone активно користувалися додатком ConnectPro для обслуговування клієнтів з вадами слуху. Завдяки цьому додатку і клієнти, і експерти відчували себе значно комфортніше. Адже для того, щоб якісно обслуговувати широку аудиторію клієнтів, співробітникам Vodafone іноді потрібні рідкісні навички (наприклад, знання мови жестів). Тому ми вирішили запустити цей сервіс в магазинах Vodafone. Підписання угоди про співпрацю — це також наша підтримка української компанії-розробника BeWarned, що спеціалізується на розробці сервісів для людей з обмеженнями слуху», – розповів Technot директор з продажу та абонентського обслуговування «Vodafone Україна» Євген Булах.

Офіційний запуск сервісу для покупців з вадами слуху в магазинах Vodafone запланований на початок вересня 2018-го.

Додаток ConnectPro створила українська компанія BeWarned. Її співзасновником та CEO є розробник з вадами слуху Віталій Потапчук. За його словами, такий додаток є унікальним рішенням на українському ринку для обміну повідомленнями та жестового спілкування для тих, хто не знає мови жестів.

Раніше ми публікували матеріалVodafone запровадить віртуального сурдоперекладача у магазинах 1Чому людям із порушеннями слуху варто спробувати себе у digital про те, чому людям з порушеннями слуху варто спробувати себе в діджитал.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: