Українці запустили проект ліхтарика, що не потребує батарейок

Čytaty latynkoju
Українці запустили проект ліхтарика, що не потребує батарейок

Faradeus не потребує батарей для підзаряджання. За словами розробників ліхтарика, натомість він використовує суперконденсатор для підзаряджання. Достатньо потрусити ліхтарик — і з’явиться світло від LED-лампи.

Яка конструкція в незвичного ліхтарика

В основу роботи покладено принцип електромагнітної індукції. Вперше індукцію відкрив та дослідив Майкл Фарадей у 1831 році. Ліхтарик і названо на його честь. Всередині у цього гаджета — мідний індуктор на пластиковій котушці, діодний міст та суперкнденсатор і LED-лампочка. Всередину трубки поміщено магніт, який при коливанні ліхтарика вільно переміщується у 2 напрямках. Він генерує в котушці достатню кількість електрики, аби ліхтарик почав працювати. Все це вміщено в корпус з анодованого алюмінію.

Головною перевагою конструктори називають компактність, відсутність елементів живлення та щонайменше 100 тис циклів підзаряджання для суперконденсатора.

Кошти збиратимуть ще 17 днів, а долучитися до підтримки проекту можна на сторінці платформи Kickstarter.

Раніше ми розповідалиУкраїнський виробник іграшок зібрав $37 тис на Kickstarter про українського виробника іграшок, котрий успішно завершив кампанію на цій платформі.