fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український виробник іграшок зібрав $37 тис на Kickstarter

Ukraїnśkyj vyrobnyk igrašok zibrav $37 tys na Kickstarter
Українська компанія ToysLab успішно завершила Kickstarter-кампанію зі збору коштів на випуск дерев'яних магнітних іграшок Wumba. Про це повідомляє видання AIN.UA
Ukraїnśka kompanija ToysLab uspišno zaveršyla Kickstarter-kampaniju zi zboru koštiv na vypusk derev'janyh magnitnyh igrašok Wumba. Pro ce povidomljaje vydannja AIN.UA
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За місяць краудфандінга (з 6 червня по 6 липня 2018 року) стартап зібрав понад $37 тис від 391 користувача платформи колективного фінансування при поставленій меті в $25 тис. Що являють собою ці іграшки. Wumba — набір з 5 деревяних іграшок-тварин з магнітною основою. Вироби модульні. Вони складаються з трьох деталей, тому діти можуть комбінувати їхні частини між собою. При цьому іграшки безпечні для використання. Для зєднання використано неодімові магніти без вмісту свинцю. Усі деталі виготовлені з буку та вкриті фарбою і лаками на водній основі. Кожен блок проходив індивідуальну перевірку. Wumba також узгоджуються з положеннями американської та європейської сертифікації виробів для дітей. За словами співавтора проекту Сергія Клейменова, які наводить видання AIN.UA, ідея подібних іграшок зявилася 2 роки тому, а на підготовку кампанії пішло 3 міс. Зараз готові 5 різних видів іграшок, а всього у команди в запасі є 15 варіантів. Як вироблятимуть набори. Виготовляти вироби будуть в Україні у Вишневому під Києвом. Туди ToysLab вже декілька років переміщує поступово виробництво з Китаю. Це дозволяє краще контролювати виробничий процес. Після доставки комплектів Wumba до тих, хто зробив внески через платформу колективного фінансування, іграшки обіцяють запустити в роздрібний продаж. В українських магазинах вони зявляться з осені 2018-го. Вартість одного набору для учасників Kickstarter-кампанії складала від $45 до $650 в залежності від кількості іграшок. Нагадаємо, днями успішно завершилася на Kickstarter кампанія українського стартапу, який створив настільну гру.
Реклама 👇 Замовити

За місяць краудфандінга (з 6 червня по 6 липня 2018 року) стартап зібрав понад $37 тис від 391 користувача платформи колективного фінансування при поставленій меті в $25 тис.

Що являють собою ці іграшки

Wumba — набір з 5 дерев’яних іграшок-тварин з магнітною основою. Вироби модульні. Вони складаються з трьох деталей, тому діти можуть комбінувати їхні частини між собою. При цьому іграшки безпечні для використання. Для з’єднання використано неодімові магніти без вмісту свинцю. Усі деталі виготовлені з буку та вкриті фарбою і лаками на водній основі. Кожен блок проходив індивідуальну перевірку. Wumba також узгоджуються з положеннями американської та європейської сертифікації виробів для дітей.

За словами співавтора проекту Сергія Клейменова, які наводить видання AIN.UA, ідея подібних іграшок з’явилася 2 роки тому, а на підготовку кампанії пішло 3 міс. Зараз готові 5 різних видів іграшок, а всього у команди в запасі є 15 варіантів.

Як вироблятимуть набори

Виготовляти вироби будуть в Україні у Вишневому під Києвом. Туди ToysLab вже декілька років переміщує поступово виробництво з Китаю. Це дозволяє краще контролювати виробничий процес.

Після доставки комплектів Wumba до тих, хто зробив внески через платформу колективного фінансування, іграшки обіцяють запустити в роздрібний продаж. В українських магазинах вони з’являться з осені 2018-го. Вартість одного набору для учасників Kickstarter-кампанії складала від $45 до $650 в залежності від кількості іграшок.

Нагадаємо, днями успішно завершиласяУкраїнський виробник іграшок зібрав $37 тис на Kickstarter 1Українська настільна гра зібрала $110 тис на Kickstarter на Kickstarter кампанія українського стартапу, який створив настільну гру.

Джерело: AIN.UA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: