В Україні створили органічні окуляри із кави та льону

Čytaty latynkoju
В Україні створили органічні окуляри із кави та льону

Українська компанія Ochis розробила повністю органічні окуляри з кави та льону. Оправа аксесуару має запах кави, а всі лінзи – сонцезахисний фільтр.

Як випробовували «екологічний аксесуар»

У компанії зазначають, що створенню перших робочих прототипів передував більш як рік експериментів щодо складу, тестів на міцність і функціональність оправ.  Наприкінці липня компанія вийде з продуктом на Kickstarter. Але кавові окуляри вже доступні для передзамовлення за $69 для перших 200 покупців.
В Україні створили органічні окуляри із кави та льону

Нагадаємо, що Intel представилиIntel представила власні розумні окуляри власні розумні окуляри.  Вони здатні проектувати зображення прямо на сітківку. На відміну від Google Glass, вони виглядають як звичайні окуляри, важать трохи більше, ніж звичайна оправа та дозволяють використовувати скельця з діоптріями. Окуляри Intel складно відрізнити від звичайних, за винятком хіба дещо товстіших дужок. У порівнянні з Google Glass, які підтримували сторонні додатки і нагадували гаджет з майбутнього, Vaunt влаштовані значно простіше. За передачу зображення відповідає лазер малої потужності на правій дужці, розміщений прямо біля місця її кріплення до оправи. Лазер проектує зображення на спеціальний відбивач, розміщений на лінзі, а звідти воно потрапляє прямо на сітківку. Він дозволяє передавати монохромне червоне зображення на очі, наприклад, повідомлення або довідкову інформацію. Керувати окулярами можна через застосунок для iOS або Android, який підтримує зв’язок з пристроєм по Bluetooth. Завдяки тому, що зображення з’являється прямо на сітківці, очам не потрібно фокусуватися. Сигнал є однаково чітким як для тих, у кого ідеальний зір, так і для короткозорих чи далекозорих.