fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Intel представила власні розумні окуляри

Intel predstavyla vlasni rozumni okuljary
Intel створила розумні окуляри, які проектують зображення прямо на сітківку ока. Розробка компанії суттєво відрізняється від уже відомих Google Glass та має ряд переваг
Intel stvoryla rozumni okuljary, jaki proektujuť zobražennja prjamo na sitkivku oka. Rozrobka kompaniї suttjevo vidriznjajeťsja vid uže vidomyh Google Glass ta maje rjad perevag
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія Intel створила прототип розумних окулярів під назвою Vaunt. Інноваційні окуляри здатні проектувати зображення прямо на сітківку. На відміну від Google Glass, вони виглядають як звичайні окуляри, важать трохи більше, ніж звичайна оправа та дозволяють використовувати скельця з діоптріями. The Verge вдалося протестувати розробку компанії. Чим особливі окуляри від Intel. Окуляри Intel складно відрізнити від звичайних, за винятком хіба дещо товстіших дужок. У порівнянні з Google Glass, які підтримували сторонні додатки і нагадували гаджет з майбутнього, Vaunt влаштовані значно простіше. Окуляри розроблені лабораторією Intel New Devices Group. Вони важать менше 50 грамів — це трохи більше, ніж звичайна оправа. Завдяки легкій вазі аксесуар є практично непомітним. В окулярів Intel, як і у звичайних оправ, гнучкі дужки. Завдяки цьому вони зручно сидять і підлаштовуються під форму голови. За передачу зображення відповідає лазер малої потужності на правій дужці, розміщений прямо біля місця її кріплення до оправи. Лазер проектує зображення на спеціальний відбивач, розміщений на лінзі, а звідти воно потрапляє прямо на сітківку. Він дозволяє передавати монохромне червоне зображення на очі, наприклад, повідомлення або довідкову інформацію. Керувати окулярами можна через застосунок для iOS або Android, який підтримує звязок з пристроєм по Bluetooth. Завдяки тому, що зображення зявляється прямо на сітківці, очам не потрібно фокусуватися. Сигнал є однаково чітким як для тих, у кого ідеальний зір, так і для короткозорих чи далекозорих. В окуляри не вбудовано відеокамеру, але є акселерометр і компас, які дозволяють гаджету розпізнавати рухи голови і відповідно на них реагувати. У майбутньому в окуляри планується вмонтувати мікрофон. Vaunt не схожі ні на що інше. Пристрій проектує червоний текст та іконки в нижній правий кут вашого поля зору. Та коли я не дивився вниз у цьому напрямку, то не бачив нічого. Спочатку мені здалося, що окуляри не налаштовані. Насправді ж це була фіча, а не баг.. Дітер Бон. журналіст The Verge. Журналістам показали лише демо-версію програми для окулярів Vaunt, де відображалися повідомлення про дзвінки та назви вулиць. Дітер Бон зазначив, що дуже швидко звик до нових окулярів. Також журналіст зауважив, що співрозмовник імовірно навіть не помітить, що ви дивитеся на повідомлення, які надходять від окулярів. При цьому ваші очі помічають, коли зявляється щось нове: повідомлення від окулярів випадково не пропустиш. Окуляри працюють до 18 годин від одного заряду. Це приблизно стільки ж, скільки й перша версія Apple Watch. Час роботи першого прототипу Google Glass обмежувався 4 годинами. Як саме можна буде використовувати розробку, в Intel поки не придумали, адже спектр можливостей окулярів досить широкий. У 2018-му компанія дозволить окремим розробникам ознайомитися з окулярами і почати писати для них програми. Вартість Vaunt і приблизні терміни їх появи у продажу компанія поки не назвала.
Реклама 👇 Замовити

Компанія Intel створила прототип розумних окулярів під назвою Vaunt. Інноваційні окуляри здатні проектувати зображення прямо на сітківку. На відміну від GoogleIntel представила власні розумні окуляри 1Google підтримала проект універсального стилуса для ґаджетів Glass, вони виглядають як звичайні окуляри, важать трохи більше, ніж звичайна оправа та дозволяють використовувати скельця з діоптріями. The Verge вдалося протестувати розробку компанії.

Чим особливі окуляри від Intel

Окуляри Intel складно відрізнити від звичайних, за винятком хіба дещо товстіших дужок. У порівнянні з Google Glass, які підтримували сторонні додатки і нагадували гаджет з майбутнього, Vaunt влаштовані значно простіше.

Окуляри розроблені лабораторією Intel New Devices Group. Вони важать менше 50 грамів — це трохи більше, ніж звичайна оправа. Завдяки легкій вазі аксесуар є практично непомітним. В окулярів Intel, як і у звичайних оправ, гнучкі дужки. Завдяки цьому вони зручно сидять і підлаштовуються під форму голови.

За передачу зображення відповідає лазер малої потужності на правій дужці, розміщений прямо біля місця її кріплення до оправи. Лазер проектує зображення на спеціальний відбивач, розміщений на лінзі, а звідти воно потрапляє прямо на сітківку. Він дозволяє передавати монохромне червоне зображення на очі, наприклад, повідомлення або довідкову інформацію. Керувати окулярами можна через застосунок для iOS або Android, який підтримує зв’язок з пристроєм по Bluetooth. Завдяки тому, що зображення з’являється прямо на сітківці, очам не потрібно фокусуватися. Сигнал є однаково чітким як для тих, у кого ідеальний зір, так і для короткозорих чи далекозорих.