«Нова пошта» відкриває міні-відділення у мережі гіпермаркетів

Čytaty latynkoju
«Нова пошта» відкриває міні-відділення у мережі гіпермаркетів

Розширення мережі передбачає оцінку ефективності існуючих та потенційних локацій на різних територіях. Йдеться і про зміну розміщення відділень, щоб зберегти оптимальну концентрацію відділень та їхню близькість до клієнтів. На часі дізнатися, як «вживатимуться» мережа гіпермаркетів та поштові відділення.

Як співпрацюватимуть «Ашан» та «Нова пошта» 

Відділення в супермаркетах «Ашан» забезпечать швидкий сервіс та нададуть можливість самообслуговування. Вони зручні як для рітейлерів, які отримують нові можливості розширення та оновлення прийнятих бізнес-моделей, так і для відвідувачів супермаркетів.

Мережа супермаркетів «Ашан», що розвиває омніканальність, через поштомати у відділеннях «Нової пошти» видаватиме своїм клієнтам замовлення на непродовольчі товари, заздалегідь оформлені через електронний канал продажу.

Як відомо, «Ашан» є міжнародною компанією роздрібної торгівлі. Представлена у 17 країнах напрямками гіпермаркети, супермаркети, магазини біля дому, а також електронною комерцією. В Україні компанія існує з 2008 року та сьогодні налічує 22 магазини у 9 містах, а також електронну комерцію у Києві та регіоні.

«Нова пошта»заснована в 2001 році українська компанія. Є лідером ринку експрес-доставки в Україні. Мережа компанії складається з понад 2350 відділень по всій країні.

Додамо, що іще один амбітний план «Нової пошти»: хаби та власне авіадоставлення. За словами керівника «Нової Пошти», компанія не просто покращуватиме«Нова Пошта» побудує низку хабів та запустить власне авіадоставлення сервіси, які у неї вже є (зокрема, мобільний додаток), але й створить низку інфраструктурних рішень для подальшого розвитку бізнесу.