Кліп української співачки — у шорт-листі берлінського фестивалю

Čytaty latynkoju
Кліп української співачки — у шорт-листі берлінського фестивалю

Кліп потрапив у номінації «Найкращий молодий артист», «Найкраще музичне відео», «Художник-постановник» та «Стайлінг».

Що відомо про кліп

Vidlik був випущений 13 квітня 2016 року. На даний момент, ролик зібрав 4,2 мільйона переглядів. Режисером виступила Ганна Бурячкова. Продакшеном займалася студія Radioaktive Film. За художню частину відповідала Леся Патока і Patoka Studio.

Усього Берлінський фестиваль розглянув майже тисячу робіт, з яких виокремив 150 відео. Подивитись їх можна тут. Серед конкурентів Onuka Кеті Перрі та RY X.

Ната Жижченко, більше відома як ONUKA, вважає, що той факт, що кліп Vidlik потрапив у шорт-лист європейської премії – показник того, що проект рухається у правильному напрямку.

Попереду ще багато роботи. Але, коли тільки в одному місті з тобою працюють такі профі своєї справи, як Patoka Studio або Radioaktivefilm, правда, є стимул робити свою справу з кожним днем тільки краще

Нагадаємо, що пісня гурту «ДахаБраха» сталаПісня «ДахаБраха» стала саундтреком для бренду Девіда Бекхема саундтреком бренду Девіда Бекхема. 9 січня 2018-го у мережі з’явився відеоролик, де Бекхем та інші чоловіки рекламують його бренд House 99. У цьому ролику лунає пісня «Шо з-под дуба» гурту «ДахаБраха». Український гурт вперше потрапив у рекламну кампанію подібного рівня. Менеджер гурту Ірина Горбань розповіла Karabas Live, що у авторів реклами були плани саме на цей трек української команди. За її словами, вибір пісні був конкретний та чіткий, а автори реклами одразу прислали чорновий варіант продукту із українською музикою. Саме так і вийшов на екрани цей рекламний ролик